Vakıfbank Kuruluş Yıldönümü Kredisi 2022 Başvuruları Başladı! 3 Ay Ertelemeli 125.000 TL Kredi

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisi kampanyası ile 125 bin liraya kadar nakit para desteği sağlıyor. Üstelik 3 ay ertelemeli kredi desteği de veriliyor.

Finans 11.04.2022 - 11:15 11.04.2022 - 11:26 Gülcan Özer

Kredi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak başlatılan yeni kampanyasını duyuran Vakıfbank kuruluş yıldönümü kredisi kampanyası 2022 duyurusunu yayımladı. Yayımlanan yeni duyuru ile beraber ihtiyaç kredisi talebi olan kişilere yönelik olarak en uygun kredi fırsatını sundu. 

36 aya kadar vadeli olarak ihtiyaç kredisi çekme fırsatı sunan Vakıfbank cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi veriyor. Sunulan kampanyada 3 aya kadar ertelemeli kredi çekme imkanı da sunuluyor. 

VAKIFBANK TEK BİR SMS İLE 125 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR! 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilerine büyük kolaylıklar sağlarken şubeler, internet sitesi, mobil şubenin yanı sıra SMS ihtiyaç kredisi yapılmasına da olanak sağlanıyor. SMS ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihini gün, ay, yıl olarak yazdıktan sonra yine bir boşluk bırakarak aylık gelirini yazıp bu mesajı 5724 numarasına SMS göndermeleri yeterli olacak. 

kuruluş kredisi kampanyası

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 36 AY VADELİ 40 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ TL OLUR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine bayram öncesi 125 bin liraya kadar nakit para desteği sağlayacağını açıklayan Vakıfbank 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi paketinde 36 ay vadeli bu rakamı aşan tutarlarda ise 24 ay vadeli kredi desteği sağlıyor. 

vakıfbank kredi hesaplama-3

Vakıfbank kuruluş yıl dönümü kredisi kampanyası kapsamında en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken kredi dosya masrafı 200 TL olarak uygulanacak. Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 40 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit ödemesi ise 1.534 TL olarak gerçekleşecek.

Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin kredi notu ortalamasına göre faiz oranı belirlenirken kredi onayı alan kişilere aynı gün ödemeleri yapılacak. Vakıfbank maaş müşterisi olan kişilere düşük faiz oranları ile kredi verirken yine yüksek kredi notu ortalaması olan kişilerde düşük faiz oranı ile nakit para ihtiyaçlarını karşılama imkanı elde ediyorlar.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@