Vakıfbank'ta Emeklilere 750 TL Ödeme Dönemi Başladı! E-Devlet Üzerinden Başvuranların Parası Hesaba Yatırılıyor!

Emeklilerin en fazla tercih ettiği kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, emeklilere 750 TL’ye varan nakit ödemeleri başlattı.

Finans 25.11.2021 - 09:59 25.11.2021 - 09:59 Serhat Karaman

Başvurular şubeden ya da e-devlet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Banka tarafından aranan şartları sağlayan emekliler, başvurmaları halinde şubeye bile gitmeden paralarını alabiliyor. Emeklilere özel olan bu uygulama ile ilgili ihtiyacınız olan bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.

Vakıfbank, emekli maaşını taşımak isteyenlere nakit ödeme hizmeti sunmakta. Maaşını 3 yıl boyunca Vakıfbank’tan almayı kabul eden emekliler, 750 TL’ye kadar nakit alabilme şansına erişiyor. Siz de başka bir bankada bulunan maaşınızı Vakıfbank’a taşımak sureti ile promosyon başvurusu yaparak paranızı hemen alabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Kolay Başvuru Yaparak Paranızı Hemen Alın

Emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşımak istiyorsanız yapmanız gerekenler son derece basit. İlk olarak e-devlet sistemine giriş yapmanız gerekmekte. Vakıfbank internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığı ile e-devlet sistemine geçiş yapabilir, işlemlerinizi bu şekilde de tamamlayabilirsiniz. Banka ve adres değişikliği menüsüne giriş yaparak maaşınızı Vakıfbank’a taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumunda promosyon hakkı elde edebilmek için şubeye gitmenize gerek kalmaz.

emekli-promosyon

Maaş tutarı, alacağınız promosyon tutarının belirlenmesi açısından oldukça önemli. Emekli aylığınız 1.500 TL’nin altındaysa (1.500 TL dahil değil) 3 yıllık taahhüt vererek 500 TL promosyon alabiliyorsunuz. Maaş tutarınız 1.500 TL ile 2.500 TL arasında ise (2.500 TL dahil değil) alacağınız promosyon tutarı 625 TL’ye yükseliyor. Maaşı 2.500 TL ya da daha fazla olan emekliler ise toplamda 750 TL promosyon alabiliyor.

Vakıfbank, emekliler tarafından en fazla tercih edilen adreslerden biri. Kamu bankası olmasının da avantajıyla emekli müşteri sayısını her geçen gün artıran Vakıfbank, emeklilere birçok kolaylık da sağlamakta. EFT, havale ve FAST para transferi gibi işlemler için emekli maaş müşterilerinden ücret alınmaması, ortak ATM’lerin kullanılabilmesi, kart aidatının bulunmaması, müşteri hizmetlerine anında bağlanılması, en çok dikkat çeken avantajlar arasında yer alıyor. Siz de bu avantajlardan yararlanmak ve Vakıfbank’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atmak istiyorsanız maaşınızı taşıma talebinde bulunarak hem bu avantajlara sahip olabilir, hem de 3 yıllık maaş anlaşması ile nakit ödeme hakkından faydalanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@