Vakıfbank'tan 10 Bin TL Nakit Desteği! Günde 13 TL Taksit Ödeyenlere İhtiyaç Kredisi İle Hemen Toplu Para Ödemesi!

İhtiyaç kredisi çekmek işçin Vakıfbank'ı tercih eden müşteriler bu nakit desteğini hangi imkanlarla alabileceklerini merak ediyorlar. Vakıfbank 10 Bin TL nakit desteğini kaç TL taksitle veriyor?

Finans 03.02.2022 - 18:06 03.02.2022 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklıkları vatandaşların en güncel ekonomik sorunu olmaya devam ediyor. Bu finansal problemin aşılabilmesi için kendilerine bir yol açmak için girişimlerde bulunan vatandaşların yollarının tamamına yakını bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına çıkıyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlar yaşanan nakit krizine geçici bir çözüm buluyorlar. 

Yüksek enflasyondan dolayı ekonomik sorun içerisinde kalan vatandaşların acil nakit ihtiyaçları yüksek miktarlı olmuyor. Düşük miktarlarda nakit destekleri almak isteyen vatandaşlar bankaların hem uygun maliyet hem de kolay kredi çekme imkanlarına dikkat ediyorlar. Bu imkanları sağlayan bankalar son günlerde çok daha fazla kredi başvurusu almaya başladı. bu bankalardan birisinin de Vakıfbank olduğu bildirildi.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İhtiyaç kredisi kullanmak için tercihlerini Vakıfbank'tan yana kullanan müşterilere banka tarafından farklı imkanlar verilebiliyor. Bu imkanları değerlendiren vatandaşlar nakit erişimlerini uygun koşullar altında sağlayabiliyorlar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çekilen ihtiyaç kredilerinde müşterilere önemli imkanlar temin ediliyor. 

Nakit sorunlarına finansal çözümler üreten Vakıfbank, müşterilerine ihtiyaç kredisi verirken 36 aya kadar vade imkanı veriyor. Bu azami vade süresi sadece 50 Bin TL'ye kadar limitli olan ihtiyaç kredileri için geçerli oluyor. Ancak talep edilen ihtiyaç kredisi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa Vakıfbank müşterileri o zaman azami 24 aya kadar ihtiyaç kredilerini vadelendirebiliyorlar. 

Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisikullandıklarında bütçelerine ve gelir akışlarına göre taksitlendirme yapabiliyorlar. Müşteriye özel ödeme planı oluşturabilme imkanı verilen Vakıfbank müşterileri bu şekilde çektikleri ihtiyaç kredisinin geri ödemelerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Dileyen müşteriler kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli yapabildikleri gibi dileyen müşteriler de 3 ayda bir eşit taksitli olaran ihtiyaç kredilerini geri ödeyebiliyorlar. Kredi geri ödeme seçenekleri bunlarla da sınırlı kalmayan Vakıfbank, müşterilere esnek ödeme sistemi içerisinde de geri ödeme planı hazırlayabilme imkanı tanıyor.

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama-6

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,91 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL kredi desteğini alanlar bankaya vade süresince her ay 410 TL taksit ödemesi gerçekleştiriyorlar. Bu kredi taksitinin günlük hesaplaması yapıldığında günlük taksit tutarı 13 TL oluyor. 10 Bin TL'Lik ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 14.794 TL şeklinde bildirildi. Müşteriler kullandıkları bu ihtiyaç kredisi için 3 yıl boyunca anapara haricinde 4.794 TL'lik bir maliyetle karşılaşıyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@