Vatandaş İstiyor, Halkbank Veriyor! Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel Faizli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Maaşını Halkbank'tan alanlara özel olarak bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi. Buna göre Halkbank bu kapsamdaki müşterilerine 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. 

Finans 07.09.2021 - 03:00 07.09.2021 - 03:03 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankaların ihtiyaç kreidis verme imkanları vatandaşların en önemli araştırma konularından birisi olmaya devam ediyor. Halkbank da yoğun bir şekilde müşterilerine kredi desteği sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Halkbank müşterilerinin tüm kredi talepleri hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınırken kredi kasmpanyaları da bu talepler doğrultusunda şekillendiriliyor. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Halkbank tarafından müşterilerin nakit ihtiyaçlarının ortadan kaldırılması amacıyla çok sayıd aihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. Standart ihtiyaç kredisinin yanında her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleyen Halkbank bu açıdan bankacılık sektöründe rakip tanımıyor.  Halkbank müiyerileri tüm ihtiyaçlarına finansal desteği çok aramadan direkt olarak bankalarında bulabiliyorlar.

MAAŞINI HALKBANK'TAN ALANLARA ÖZEL KREDİ

Halkbank'ın ihtiyça kredisi kampanyalarından birisi de “Maaşını Halkbank'tan Alanlar Özel kredi” oldu. Maaş ödemeleri Halkbank'a yatan müşteriler bankadan kolay bir şekilde, hiç zorlanmadan, ağır şartlara ve yoğun bankacılık işlemlerine maruz kalmadan ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik bu müşterilere Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi ürününde özel faiz imkanı da veriliyor. 

Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında müşterilere azami 36 vadeye kadar yine azami 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Müşteriler bu kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi çektiklerinde aylık yüzde 1,60 oranında kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Ortalamanın altında olan bu kredi faizi şu anda bankacılık piyasasında cazip olarak değerlendirilebilecek özelliğe sahip olduğu yorumları yapılıyor. 

ŞART YOK, ÖDEME PLANINI MÜŞTERİ YAPIYOR

Halkbank tarafından alınan prensip kararı gereği kullandırılan kredilerde geri ödemeler konusunda müşterilere büyük bir serbestiyet imkanı tanınıyor. Buna göre kredi başvurusu sürecinde müşterilere ödeme planının ne şekilde yapılabileceğ, soruluyor. Bu esnada müşterilere 5 ayrı ödeme planı seçeneği veriliyor. Müşteriler aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli ödeme planlarından birisini seçiyorlar. 

100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TAKSİT HESAPLAMASI

halkbank 100 bin lira kredi hesaplama-1

Maaşını Halkbank'tan Alanlara Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Bu doğrultuda 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 3.873 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@