Vodafone Markette Süper Fırsat Kampanyası: Haftanın Dev İndirimi İle Sütaş Terayağ ve 2 KG Sinangil Un Sadece 4.99 TL!

Vodafone yanımda süpermarket alışverişi için haftanın fırsat ürünlerini duyurdu. Her hafta belirli ürünlerde indirim yapan Vodafone aynı zamanda alışveriş yapana bedava 2 ve 10 GB internet veriyor.

Vodafone Markette Süper Fırsat Kampanyası: Haftanın Dev İndirimi İle Sütaş Terayağ ve 2 KG Sinangil Un Sadece 4.99 TL!

Her hafta belirli ürünlerde süper fırsat indirimleri yapan Vodafone bu haftanın merakla beklenen indirimli süper market ürünlerini duyurdu. Vodafone süpermarket uygulaması üzerinden alışveriş yapan kişiler belirlenen ürünleri hem süper fiyat indirimi ile satın alma imkanı elde ediyorlar hem de alışverişlerine özel bedava internet kazanıyorlar.

Un fiyatları yaşadıkları yükseliş ile dikkat çekerken Vodafone süper fırsat ürünü bu hafta un ve tereyağ oldu. Fiyatı en çok zamlanan gıda ürünleri arasında yer alan un ve tereyağı için yapılan indirimler memnuniyet yaratırken tereyağı ve un piyasa fiyatının yarısından bile ucuz fiyatla satışa sunulmuş oldu.

2 KG SİNANGİL UN FİYATI VODAFONE YANIMDA SÜPERMARKET İLE 4.99 TL OLDU!

Vodafone tarafından açıklanan süper fırsat indirimleri kapsamında 2 kg Sinangil un satış fiyatı 4.99 TL olarak ilan edildi. Söz konusu satış fiyatı stoklarla sınırlı olduğu için uygulamaya ilk girerek sepetine unu ekleyen kişiler normalde satış fiyatı 21,95 TL olan 2 kg. un için sadece 4.95 TL ödeyerek alışveriş yapma imkanı elde edecekler.

vodafone market kampanyası

125 GR SÜTAŞ TEREYAĞI SADECE 4.99 TL!

Düzenlenen indirim kampanyası ile Vodafone yanımda süpermarket uygulaması üzerinden normalde 17,75 liraya satılan 125 gr. Sütaş Tereyağı fiyatı da 4.99 liraya çekildi. Söz konusu satış fiyatı da tıpkı unda olduğu gibi stoklarla sınırlı olduğu için alışveriş yapmak isteyenlerin ellerini hızlı tutması gerekiyor.

vodafone bedava internet

VODAFONE BEDAVA İNTERNET VEDİYOR! 2 GB, 10 GB HEDİYE İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Vodafone Yanımda Süpermarket uygulaması üzerinden alışveriş yapan kişilere ilk alışverişlerine özel 10 GB bedava internet verilirken sonrasındaki tüm alışverişleriniz içinde haftalık 2 GB bedava internet hediye ediliyor. Vodafone süpermarket alışverişi için Vodafone müşterisi olma zorunluluğu bulunmazken uygulamayı cep telefonuna indirmek yeterli oluyor.

SONRAKİ HABER