Yapı Kredi, Albaraka Türk ve Vakıfbank Kartı Olanlar! Her Biri Ayrı Ayrı Duyurdu

Yapı Kredi, Albaraka Türk ve Vakıfbank müşterilerine özel bir alışveriş kampanyası başlatıldı. GittiGidiyor'dan yapılacak alışverişlerde bankalar ek puan verecekler. İşte banka banka liste.

Finans 03.12.2021 - 15:04 03.12.2021 - 15:04 Mustafa Karagöz

GittiGidiyor ile Yapı Kredi Bankası arasında Aralık ayına özel yeni bir kampanya sözleşmesi imzalandı. World alt yapısını kullanan Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası ve Vakıfbank müşterileri, GittiGidiyor üzerinden yapacakları alışverişlerde ekstra Worldpuan kazanacak. Kampanyaya dair tüm detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

SMS ve Mobil Uygulama İle Kampanyaya Hemen Katılın, Kazanmaya Hemen Başlayın

Kampanyaya katılım sağlamak için SMS ya da mobil uygulama seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden katılım sağlamanız halinde kazanacağınız Worldpuan tutarı artmış olacaktır. Bu sebeple mobil uygulama kullanıcısıysanız mutlaka kampanya kaydınızı mobil uygulama üzerinden gerçekleştirin ve böylece ödül miktarını artırın.

SMS ile katılım sağlamak isteyen Yapı Kredi Bankası, Albaraka Türk ve Vakıfbank müşterileri, farklı şekilde mesaj atmak durumunda. Her bir banka için belirlenen SMS kriteri aşağıdaki gibidir;

* Yapı Kredi Bankası müşterileri: GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakın ve ardından müşteri numaranızı yazın. Bu mesajı 4454’e göndererek katılım sağlayabilirsiniz.

* Albaraka Türk müşterileri: GITTIGIDIYOR yazın, ardından bir boşluk bırakın ve AL yazın. Daha sonra bir boşluk bıraktıktan sonra müşteri numaranızı 8 haneli olacak şekilde yazın. Müşteri numaranız 8 haneden daha az ise başına toplamda 8 hane olacak şekilde ‘’0’’ koyun. Örnek: 00111111 gibi. Bu mesajı 4454’e göndererek Albaraka World kartınızla kampanyaya katılabilirsiniz.

* Vakıfbank müşterileri: GITTIGIDIYOR yazın ve ardından bir boşluk bırakın. Kartınızın son 6 hanesini de yazdıktan sonra mesajı 6635’e gönderin.
Ayrıca World mobil uygulaması üzerinden kampanya duyurusuna tıklayıp ‘’Hemen Katıl’’ butonuna basılarak da kampanyaya katılım sağlanabilir. Tek seferde yapılacak 500 TL ve 999 TL arasındaki işlemler SMS ile katılım için 25 TL Worldpuan ile ödüllendirilecektir. Mobil uygulama ile yapılan başvurularda ise bu tutar aralığı için kazanılacak Worldpuan tutarı 50 TL’dir. 

Tek seferde gerçekleştirilecek 1.000 TL ve üzeri harcamalarda ise SMS için 50 TL, mobil kaydı için 75 TL Worldpuan ödülü verilmekte. Kampanyada daha fazla ödül elde etmek için World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlamanızı tekrar tavsiye ederiz. Kazanılan puanlar 7 Ocak 2022 tarihinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi ise 6 Şubat 2022 olarak belirlenmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@