Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli 200 Bin Liraya Varan İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Kolay kredi çekmek isteyen kişilere Yapı Kredi Bankası yeni kampanyasını duyurdu. 200.000 TL anında kredi hemen hesapta, ödemeler ise 3 ay sonra! YKB ihtiyaç kredisi...

Finans 14.06.2022 - 07:35 14.06.2022 - 07:35 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası acil nakit para ihtiyacı olan müşterileri için yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile ay sonunu getirmekte zorlanan, ödemeleri için borç para arayan kişilere aradığı desteği uygun oranlarla Yapı Kredi Bankası sundu. 

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında 200 bin liraya kadar olan nakit para ihtiyaçları için kredi desteği sağlanırken kredi vadesi ise tutara göre belirleniyor. BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 50 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde 36 ay vadeli, 100 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde 24 ay vadeli ve 100 bin TL üzeri kredi paketlerinde ise 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. 

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ÖTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Nakit ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak Yapı Kredi Bankası internet üzerinden şubeye gitmeden 200 bin liraya kadar kerdi kullanma imkanı sundu. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan kişiler hemen mobil şube uygulaması üzerinden krediler bölümünden online kredi başvuru linkini tıklayarak istedikleri kadar nakit parayı hemen hesaplarına aktarabiliyorlar. 

ykb 3 ay ertelemeli kredi-1

Müşteri olmayan kişiler ise Yapı Kredi Bankası uzaktan müşteri edinimi adımlarını takip ederek yine şubeye gitmeden hemen YKB müşterisi olarak kredilerini anında kullanabiliyorlar. Cep telefonu olan kişiler Yapı Kredi mobil uygulamasını ceplerine indirerek kredi başvurusu yapabiliyor. 

ykb kredi hesaplama

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 200.000 VE 50.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI ÖDEMESİ KAÇ TL?

Kredi çekmek isteyen müşterilerine 200 bin liraya kadar limit tanımlayan Yapı Kredi Bankası bu sayede kolay ödeme imkanı sunuyor. 3 ay ertelemeli 200 bin TL konut kredisinin aylık taksit tutarı 24 ay vadeli kredi paketinde 13 bin 623 TL olarak gerçekleşiyor. 

50 bin kredi hesaplam a

3 ay ertelemeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanan bir kişinin 36 ay vadeli kredi paketinde aylık taksit ödemesi 2 bin 683 TL olarak gerçekleşiyor. 24 ay vadeli kredi paketinde ise aylık ödeme tutarı 3 bin 275 TL olarak gerçekleşiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@