Yapı Kredi Bankası Beklenen İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Başlattı! Şimdi Al Sonra Öde

Son zamanların en fazla kampanya düzenleyen bankası Yapı Kredi Bankası harekete geçti. Yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın. İşte detaylar..

Yapı Kredi Bankası Beklenen İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Başlattı! Şimdi Al Sonra Öde

Yapı Kredi Bankası son dönemlerin en fazla kredi kampanyası düzenleyen bankası olarak belirlendi. Vatandaşın nakit ihtiyacını doğru analiz ederek en doğru zamanda kredi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası uzun zamandır beklenen ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Bankanın resmi internet sayfası üzerinden yapılan resmi bir açıklama sonrasında ödeme ertelemeli kredi kampanyasının detayları da ortaya çıktı.

Yapı Kredi Bankası sunduğu ihtiyaç kredisinin vade miktarını ise 36 ay olarak belirlendi. Ekonomik açıdan sıkışık ve ödeme yapmaya hazır olmayan vatandaşlar için 90 günlük ödeme erteleme seçeneği sunduğu açıklandı.

3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASININ DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

yapı-kredi-ödeme-ertelem

Yapı Kredi Bankası konu hakkında yazılı bir açıklamada bulundu. Kredi aldıktan hemen sonra ödemek istemeyen ve kendisini ekonomik açıdan hazırlamak isteyen müşteriler için bulunmaz bir fırsat olarak değerlendirildi. 3 aya kadar ertelemeli kredi başvurusu için vatandaşlar banka şubelerine gidebilecekleri gibi aynı zamanda internet şubesi üzerinden de hızlı bir başvuru süreci gerçekleştirebilecekler.

Mobil ve internet bankacılığı üzerinden sorunsuz bir şekilde işlem yapabilmek için özellikle kredi detayları arasında 3 aya kadar ertelemeli kredi seçeneğinin seçilmiş olması son derece önemlidir.

KİMLER ÖDEME ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANABİLİR?

Yapı Kredi Bankası tarafından tanımlanan kredi limiti kişisel olarak değişiklik göstermektedir. Kişinin maaş durumu, bankalarla olan geçmişi, kredi sicili gibi etkenler göz önünde bulundurulduğu takdirde kredi limiti yükselebilir ya da düşebilir.

Banka değerlendirmesi için kişinin geliri ve kredi sicilinin yanı sıra başka bankalara olan borç durumu da son derece önemlidir. Bu süreçte banka kredisi olumsuz sonuçlanabileceği gibi başvurudan daha düşük bir limit de belirlenebilir.

SONRAKİ HABER