Yapı Kredi Bankası'ndan Bayram Öncesi Faizsiz Nakit Hizmeti: 5 Bin TL 12 Ay Vade ile Hesabınızda!

Yapı Kredi Bankası, yeni bir nakit kampanyası geliştirdiğini duyurdu. İşte Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz nakit hizmetine ilişkin haberin ayrıntıları…

Finans 29.04.2022 - 12:34 29.04.2022 - 12:35 Duygu Dilan Duman

Ekonomi piyasalarında gözlenen hareketliliklerin Rusya- Ukrayna savaşının çıkması ile birlikte iyiden iyiye hız kazanması, mevcutta zamlı olarak satışa sunulan hizmet ürünlerinin yeni zamlar almasına sebep oldu. Türk Lirası’nın değer kaybı yaşaması ve yapılan ürün zamları karşısında alım güçleri düşen ve nakde olan ihtiyaçları artan vatandaşlar, bütçelerinin kontrolünü sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına destek kampanyalarını araştırmaya başladılar. Bu noktada devreye giren Yapı Kredi Bankası, yeni dönemin zorlayıcı şartları için özel olarak bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre ilgili şartları sağlayan tüm yeni müşterilere, 5 bin TL’ye kadar nakit desteğinin verileceği bilgisi kaydedildi.

Yapı Kredi Bankası’ndan Faizsiz Nakit Hizmeti!

Yapı Kredi Bankası, yeni dönemde nakde sıkışan vatandaşlar için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile yapılmış olan açıklamaya göre ilgili şartları sağlayan tüm müşterilere 5 bin TL limitli, 12 vadeli, yüzde 0 faizli taksitli nakit avans hizmetinin verileceği bilgisi kaydedildi.

Yapı Kredi Bankası Faizsiz Nakit Avans Kampanyası Ayrıntıları

yapi-kredi-bankasi-son-dakika-olarak-duyurdu-konut-kredisi-faizi-dustu

Yapı Kredi Bankası’nın geliştirmiş olduğu faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yalnızca mobil uygulama aracılığı ile Yapı Kredi’li olanlar yararlanabilmektedir. Bankaya, ilgili başvuru kanalı aracılığı ile üye olan ve 7 gün içerisinde kart başvurusu yapan herkes, kampanyadan yararlanabilir.

Yapı Kredi Bankası Faizsiz Nakit Avans Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Bankası’nın yeni dönemde geliştirmiş olduğu faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların, bankanın mobil uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden tamamlanan banka üyeliklerinden sonra açılan ekranda yer alan başvurular kısmından kredi kartı başvurusu yapan ve kartı kullanıma açıldıktan sonra aynı uygulama üzerinden 7 gün içerisinde taksitli nakit avans hizmetine başvuruda bulunan herkes, ilgili hizmetten yararlanabilmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@