Yapı Kredi Bankası'ndan limitsiz ihtiyaç kredisi! Şubeden yapılacak başvurularda geçerli

Yapı Kredi Bankası şubeden yapılacak başvurularda geçerli kredi paketi kapsamında limitsiz ihtiyaç kredisi verecek. Bankadan çok yüksek limitle kredi çekmek isteyenler şubeye gidecekler.

Finans 08.04.2022 - 11:59 08.04.2022 - 12:01 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Yapı Kredi Bankası kredi paketinde yapmış olduğu güncellemeler ile birlikte kredi kullanım şartlarını yeniledi. Banka daha önceki dönemlerde en fazla 200.000 TL'lik kredi paketine onay verirken son yenileme ile birlikte müşterilerin şubelerden yapacakları başvurularda üst limit uygulaması kaldırıldı. Bu paket ile müşteriler çok yüksek limitlerle ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirler. 

YAPI KREDİ BANKASI'NDAN ÇOK YÜKSEK LİMİTLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredi Bankası ilan ettiği kredi paketinde müşterilerine farklı seçeneklerde kredi kullanım imkanı sağladığını açıkladı. Online kanallar üzerinden kullanılacak kredilerde belli bir kimit uygulaması olacağını açıklayan banka müşterilerin taleplerinin yüksek olması durumunda şubelerden istedikleri tutarda kredi çekebileceklerini açıkladı. BDDK'nın son düzenlemesine göre müşteriler ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay vade yaparken bu vade süreci çok yüksek limitli kredilerde geçerli değil. 

Yapı Kredi Bankası diğer bankalar 50.000 TL ihtiyaç kredileri en fazla 36 ay vade ile ödenebilecek. 

50.000 TL üzeri ihtiyaç kredileri ise en fazla 24 ay vade ile ödenebilecek. 

Maksimum Kredi Tutarı ve Geri Ödemelerine İlişkin

Yapı Kredi Bankası sıkça sorulan sorular kapsamında müşterilerin en fazla kaç TL kredi çekebileceğine ilişkin açıklamada bulunarak "Şubeden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında bir üst tutar bulunmamaktadır. Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nden yapılan başvurularda müşteriye özel bir üst tutar bulunmaktadır." bilgisini verdi. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Çok yüksek limitli kredi başvuruları ve geri ödeme süresinin planlaması Yapı Kredi Bankası şubelerinden olacak. Banka şubelerine gidecek müşteriler talep ettikleri kredileri şubelerden çekebilecekler. 

Kredi Onayı Alabilmek için

Yüksek limitle ihtiyaç kredisi kullanabilmek için müşterilerin aylık düzenli ve yüksek kazanç beyan etmeleri gerekiyor. Ayrıca bankanın talep etmesi halinde kefil ve teminat gösterilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@