Yapı Kredi'den Muhteşem Kampanya! Tanıdığını Yapı Kredi Müşterisi Yapana 2.500 TL'ye Varan Nakit Hediye!

Yapı Kredi Bankası, emekli maaş müşteri sayısını artırmak adına yepyeni bir referans kampanyası düzenliyor. Yapı Kredi emekli kampanyası ile hediye para dağıtıyor!

Yapı Kredi'den Muhteşem Kampanya! Tanıdığını Yapı Kredi Müşterisi Yapana 2.500 TL'ye Varan Nakit Hediye!

Emekli yakınlarınızı Yapı Kredi Bankası’na kazandırarak siz de 2.500 TL’ye varan nakit ödülün sahibi olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, tüm müşterileri kapsayacak yeni bir kampanyanın altına imzasını atıyor. Daha önce de emekli maaş müşterisi referans kampanyası düzenleyen YKB, bu defa ödül miktarını iyice artırdı.

Emekli tanıdıklarınızı Yapı Kredi Bankası’na kazandırarak bu ödüle hak kazanmak istemez misiniz? Öyleyse henüz Yapı Kredi ile tanışmadıysanız hemen Yapı Kredi mobil uygulamasını indirin, oturduğunuz yerden 10 dakika içerisinde Yapı Kredi müşterisi olun ve sunacağınız referanslarla birlikte muhteşem ödüllerin sahibi olun.

YAPI KREDİ EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI İLE HEM SİZ HEM SEVDİKLERİNİZ KAZANSIN!

Yapı Kredi müşterileri, emekli referans kampanyası ile her bir emekli tanıdıkları vasıtası ile 250 TL, toplamda ise 2.500 TL ödül kazanabiliyor. 31 Ocak 2022 tarihine kadar 0850 222 04 44’ü arayarak, Yapı Kredi mobil kampanyalar menüsünden başvuruda bulunarak ya da Yapı Kredi Bankası şubelerinden birine giderek referans kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecek. Bu mesajın ardından ‘’REFERANS’’ yazıp 4470’e SMS göndermeniz halinde kampanya kaydınız tamamlanmış olur.

ykb emekli referans kampanyası

Referans olduğunuz kişinin SMS ile ‘’UYGUN’’ yazıp 4470’e göndermesi yeterli oluyor. Kayıtların tamamlanmasının ardından maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emekliler, kendilerine referans olan Yapı Kredi müşterisine 250 TL kazandırıyor. Bu şekilde 10 tanıdığınızı Yapı Kredi Bankası’na kazandırarak toplamda 2.500 TL’lik ödülün sahibi olabiliyorsunuz. Kampanyada her bir emekli maaş müşterisi, tek bir Yapı Kredi müşterisi tarafından referans olarak gösterilebilirken bir kişinin birden fazla emekliye referans olması mümkün.

Promosyon ödülü alabilmek için maaş taşıma işleminin tamamlanması ve maaşın 3 yıllık süre zarfında Yapı Kredi’den alınacağına dair taahhüt verilmesi gerekmektedir. Emekli maaş müşterileri, kendilerine referans olan Yapı Kredi müşterisine kazanç sağlarken kendileri de maaş tutarına göre 2.000 TL’ye varan promosyon hakkından yararlanabiliyor. Maaşı 1.500 TL’ye kadar olan emeklilere 1.300 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 1.650 TL ve 2.500 TL üzerinde olanlara da 2.000 TL nakit promosyon ödeniyor.

SONRAKİ HABER