Yaz Hazırlığını Şimdiden Yapacaklara Halkbank'tan 120.000 TL Devre Mülk Kredisi

Yaz döneminde tatil amaçlı kullanabileceği devre mülk almak isteyenler için Halkbank 120 bin TL'ye kadar uzun vadeli kredi veriyor. İşte 2022 devre mülk kredisi ve detayları.

Finans 04.02.2022 - 17:35 04.02.2022 - 17:35 Mustafa Karagöz

Vatandaşlar tatil döneminde kullanabilmek amacıyla devre mülk almak istediklerinde firmaların ve emlakçıların çeşitli seçeneklerinden yararlanabiliyordı. Halkbank ise devre mülk alımları için kredi paketi hazırladığını duyurdu. Kredi kullanımına ilişkin kapsamlı bir açıklamada bulunan banka, kredinin ne kadar, hangi faiz oranı ve hangi vade seçenekleri ile alınabileceğini ilan etti. 

HALKBANK'TAN DEVRE MÜLK FİNANSMANI

Resmi sitesinden Devre Mülk kredisi için detayları açıklayan banka, kullanılacak krediye ilişkin şu bilgileri verdi. "Sinpaş’ın Marmaris-İçmeler’de kendisine ait 4 özel koyu bulunan yeni projesi Kızılbük Thermal Devre Mülk’teki ömür boyu tatil evlerinden devre mülk satın almak isteyen müşterilerimizin finansal ihtiyacını karşılamak amacıyla sunmuş olduğumuz kredimizdir." Bu açıklama kapsamında Kızılbük Thermal Devre Mülk'te tatil evi almak isteyenler için banka yüksek limit olanağı sağladığını açıkladı. 

Kredi Özelliklerine İlişkin detayları açıklayan banka şu bilgileri verdi. 

Devre Mülk kredisi için müşteriler Halkbank'tan 120 bin TL çekebilecekler. 

Kredi geri ödemeleri aylık yüzde 1.58 faiz oranıyla yapılacak. 

Vade seçenekleri ise 24 ay ve 36 ay olarak açıklandı. Müşteriler kredi tahsis ücreti ödeyerek 36 ay vadeli devre mülk kredisi çekebilirler. Ancak yüksek limitli krediler için müşteriler 24 ay vadeli kredi paketini kullanabilirler. 

Esnek Ödeme Seçenekleri

Kredi geri ödemeleri sadece aylık eşit taksitli ödeme planından oluşmuyor. Banka devre mülk kredisi için Halkbank "Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz." açıklamasında bulundu. 

Devre Mülk kredisi kullanarak Sinpaş’ın Marmaris-İçmeler’de bulunan yeni projesi Kızılbük Thermal Devre Mülk’te, tatil evi almak isteyenler hem Halkbank'ın resmi sitesinden hemde Sinpaskizilbuk sitesinden öğrenebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@