Yeni Nesil Citroen C5 Aircross SUV İçin Faizsiz Kredi Kampanyası!

Citroen müşterilerine yeni bir sıfır kilometre otomobil satın alabilmeleri için sıfır faizli kredi desteği verilmeye devam ediliyor. Citroen C5 Aircross SUV model araç faizsiz kredi ile satılıyor. 

Finans 21.10.2021 - 00:04 21.10.2021 - 00:11 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil sahibi olmak için yüksek fiyatların devreye girdiği bugünlerde otomobil firmalarından farklı kampanya haberleri gelmeye devam ediyor. Özellikle bu ay faizsiz kredi destekleri ön plana çıkmaya başladı. Citroen de Ekim 2021 araba kampanyası ile faizsiz kredi desteği veren otomobil markaları arasında katıldı. Yapılan kampanya açıklamasına göre  Citroen C5 Aircross SUV model sıfır kilometre otomobili satın almak isteyen müşterilere firma tarafından faizsiz kredi desteği veriliyor.

2021 MODEL CİTROEN C5 AIRCROSS SUV ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yenilenen  Citroen C5 Aircross SUV model otomobil son günlerin dikkat çeken araçları arasında yer alıyor. Segmentinin en konforlu otomobillerinden birisi olan bu araç, kullanıcılarına kişiselleştirme imkanları da veriyor. Progressive Hydraulic Cushions süspansiyon sistemi dikkat çeken özelliklerden birisi olarak değerlendiriliyor. 

Citroen C5 Aircross SUV model aracın iç tasarımı da büyük bir konfor değişimi sunuyor. Advanced Comfort koltuklar ve kolayca katlanabilen birbirinden bağımsız 3 arka koltuk ile iç dizayn tamamen modernleştirilmiş. Koltukların konumuna göre bagaj hacmi 720 litreye kadar çıkabiliyor. 

Açılabilir panoramik cam tavan ise  Citroen C5 Aircross SUV model otomobile bambaşka bir görünüm katıyor. Sürüş konforunu arttıran Grip Control Sistemi ile sürücüler tüm güvenlik özelliklerini ve sürüş bilgilerini 12.3 inçlik ekranda görebiliyorlar. Tamamen dijital olan gösterge paneli ayrıca kişiselleştirilebilir bir niteliğe sahip. 

SIFIR FAİZLE KREDİ DESTEĞİ

Citroen C5 Aircross SUV model otomobili satın almak isteyen müşterilere firma tarafından oldukça cazip bir kredi desteği sunuluyor. 12 ay vadeli 90 Bin TL'lik krediyi müşteriler faizsiz olarak kullanabiliyorlar. Müşteriler bu otomobili satın almak istediklerinde faizsiz kredi çekerek kolay bir şekilde oldukça nitelikli bir sıfır kilometre otomobil satın alabiliyorlar. Bu kredi seçeneğinde müşteriler herhangi bir şekilde faiz maliyeti ile karşı karşıya kalmıyorlar.

Citroen tarafından yapılan kampanya açıklamasında müşterilere bir başka kredi teklifinde daha bulunuluyor.  Citroen C5 Aircross SUV model aracı satın almak isteyenlere 120 Bin TL'lik kredi 24 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@