Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2022! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti, İş, Akbank, Yapı Kredi ING Bank Yeni Yıl Kredisi

Yeni yıl kredi kampanyaları 2022 başladı! 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere fırsat sunulurken yılbaşı kredisi 2022 duyuruları geldi. En uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada?

Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2022! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Garanti, İş, Akbank, Yapı Kredi ING Bank Yeni Yıl Kredisi

Bankaların beklenen yeni yıl kredi kampanyaları açıklanmaya başlandı. 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar sayesinde yeni yıla temiz bir başlangıç yapmak isteyen kişilere büyük fırsat sunuldu.

Borcu olanlara borç kapatma, ihtiyacı olanlara bu ihtiyaçlarını karşılama, yılbaşı tatili için para arayanlara bankaların yılbaşı kredi kampanyaları 2022 için beklenen duyurular gelmeye başladı. Hem devlet bankaları, hem de özel bankalar ihtiyaç kredisi paketleri ile müşterilerine 2022 yılına sayılı günler kala nakit para desteği sağlayacaklarını açıkladı.

YILBAŞI KREDİSİ ZİRAAT BANKASI: ZİRAAT YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 2022!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası aynı zamanda Türkiye'nin en büyük bankası olması nedeni ile kredi çekmek istiyorum diyen kişilerin en çok güvendikleri bankalar arasında yer alıyor. Pandemi döneminde vermiş olduğu ucuz kredi destekleri ile vatandaşın kara gün dostu olan Ziraat Bankası yılbaşına sayılı günler kala yeni kredi paketlerini açıkladı.

ziraat yeniyıl kredisi kampanyası

Konut kredisi paketinde faiz indirimi müjdesi veren Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde kredi faiz oranı rakamını yüzde 1.55 olarak ilan ederken 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama ile aylık taksit tutarı bin 917,81 TL olarak ilan edildi.

yapı kredi 3 ay ertelemeli yılbaşı kredisi

ŞİMDİ AL MART 2022'DE ÖDE! YAPI KREDİ 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI KREDİSİ KAMPANYASI

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, müşterilerine uygun koşullar altında borçlanma imkanı sunuyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı 2,51 olarak uygulanırken 3 ay ertelemeli 10000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu ile aylık taksit tutarı 482,73 TL olarak gerçekleşiyor.

vakıfbank yeniyıl kredisi kampanyası 2022

VAKIFBANK YILBAŞI KREDİSİ! YENİ YIL KREDİSİ 2022 FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Kredisini hemen alarak ödemesine 3 ay sonra başlamak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak ilan edildi. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu tüm şubeler, mobil şube ve internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

iş bankası ihtiyaç kredisi yılbaşı kredisi

İŞ BANKASI YILBAŞI KREDİSİ! İŞ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ 2022 BAŞVURULARI BAŞLADI

Yılbaşına maddi olarak rahat girmek isteyen kişilere İş Bankası yeniyıl kredisi imkanı sunarken İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.75 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin TL ihüiyaç kredisi aylık taksit tutarı 398,66 TL olarak gerçekleşiyor.

ıng bank ihtiyaç kredisi hesaplama yılbaşı kredisi

ING BANK YILBAŞI KREDİSİ 2022! 10000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİYOR?

Yılbaşı kredisi çekmek isteyen kişiler için ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzed 1,68 olarak ilan edilirken 10 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 393 TL olarak gerçekleşiyor.

garanti bankası ihtiyaç kredisi yeniyıl kredisi

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! YILBAŞI KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Garanti Bankası yılbaşı kredisi kampanyası başvuruları başladı. 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,99 olarak belirlenirken 36 ay vadeli 15.000 TL kredi için ise aylık faiz oranı yüzde 2,06 olarak ilan edildi.

akbank yılbaşı kredisi kampanyası

AKBANK YILBAŞI KREDİSİ! 3 AY ERTELEMELİ YENİ YIL KREDİSİ BAŞVURUSU ŞARTLARI NELER?

Kredisini hemen almak ama ödemelerini ertelemek isteyen kişilere Akbank 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,83 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin aylık kredi taksit tutarı 2 bin 23 TL olarak gerçekleşiyor.

18 yaşını dolduran ve aylık düzenli belgelenebilir gelir belgesi sunan herkes ihtiyaç kredisi başvurusu yapma imkanına sahip olurken banka kredi notu ortalamasına göre başvuruları değerlendiriyor.

SONRAKİ HABER