Yüzde 1.29 Kar Payı Oranıyla 100.000 TL Konut Finansmanı! Albaraka Türk'ten Ekim Kampanyası

Albaraka Türk Katılım Bankası kendi gayrimenkullerinin satışlarına yüzde 1.29 kar payı oranıyla konut finansmanı sağlayacağını ve müşterilerin 120 ay vadeli ödeme planından yararlanacaklarını duyurdu.

Finans 05.10.2021 - 16:46 05.10.2021 - 16:46 Mustafa KARAGÖZ

Bankalar kendilerine ait olan ve satış listesinde yer alan gayrimenkullerinin satışlarına özel bir kredi ve finansman olanakları sunuyorlar. 

Türkiye Finans Katılım Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti BBVA gibi bankaların yanına son olarak Albaraka Türk Katılım Bankası eklendi. Banka resmi sitesinden ilan ettiği kar payı oranıyla kampanya detaylarını açıkladı. 

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI'NDAN KONUT FİNANSMANI KAMPANYASI

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinin ev almalarına, araç almalarına, ev tadilatı, kira ödemeleri, taşınma masraflarına ayrı ayrı finansman sağlayan bankaların başında geliyor. Banka yeni bir duyuru ile düşük kar payı oranlı konut finansmanının özelliklerini açıkladı. Banka duyurusunda müşterilerinin ev alım sürecinde kendi satışa çıkardığı konutlardan almaları durumunda özel bir finansman verecek. 

İlan edilen finansman kampanyasında Albaraka Türk Katılım Bankası, resmi sitesinden sattığı evleri alan müşterilerin peşin ödeme yapabileceklerini bildirdi. Peşin ödeme dışında ise vatandaşlar bankanın konutları için finansman kullanabilecekler. 

Banka finansmanı alımlarında Albaraka Türk Katılım Bankası yüzde 1.29 kar payı oranı uygulayacak. Söz konusu finansmanda ayrıca 3 ay vadeden 120 ay vadeye kadar ödeme planı oluşturulacak. Uzun vadeli ödeme planında ise ek vade farkı uygulaması olmayacak. 

100.000 TL KONUT FİNANSMANI ÖDEME PLANI

Albaraka Türk Katılım Bankası'nın sattığı evlerden alan ve 100.000 TL finansman kullanması gereken bir müşteri aylık yüzde 1.29 kar payı ve 120 ay vadeli ödeme planını seçebilir. Bu finansman özellikleri ile ödeme planı tablodaki gibi olur. 

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı ekim

Yüzde 1.29 kar payı ve 120 ay vade ile kullanılan konut finansmanı aylık 1643 TL taksitle ödenir. 100.000 TL için konut finansmanı maliyeti yıllık yüzde 17.3 olurken 10 yıl sonunda ödenmiş olacak rakam 197 bin 225 TL olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@