Zam Yağmuru Sonrası Shell, BP ve Opet Fiyatları Değiştirdi! İşte Yeni LPG Otogaz, Benzin ve Motorin Satış Fiyatları

Akaryakıt fiyatları zam yağmuru ile değişirken benzine 77 kuruş motorin fiyatı için ise 31 kuruş zam yapılmıştı. Zamlardan sonra BP, Opet, Shell ve Petrol ofisi pompa fiyatları değişti! Zamlı fiyatlar

Finans 12.12.2021 - 13:17 12.12.2021 - 13:17 Gülcan Özer

Dış piyasada brent petrol fiyatları, iç piyasada ise döviz kurunda yaşanan yükselişin ardından ne yazık ki akaryakıt fiyatları zam üstüne zam görmeye başlamıştı. Brent petrol fiyatı rakamlarındaki hızlı çıkışa dolar kurunun da eşlik etmesi ile benzinin pompa satış fiyatı 77 kuruş, motorin fiyatı ise 31 kuruş zam yapılmıştı. 

Yapılan zamların ardından akaryakıt istasyonları tarafından pompa satış fiyatları da değişti. Peki, en ucuz benzin, motorin, LPG Otogaz fiyatı kaç TL, kim satıyor, hangi akaryakıt istasyonunda?

SON DAKİKA ZAM HABERİ: AKARYAKIT FİYATLARI ZAMLANDI, BENZİN VE MOTORİNE YENİ ZAMLAR GELDİ! 

Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı tüm hızı ile devam ederken EPGİS Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile akaryakıt fiyatlarına yeni zam yapıldığını açıkladı. Yapılan resmi açıklama ile benzinin litre satış fiyatı için akaryakıt istasyonlarında 77 kuruş, motorin pompa satış fiyatı için ise 31 kuruşluk zam yapıldığı ilan edildi. Yapılan zamlar ile ne yazık ki benzin ve motorin satış fiyatı çift hanelere ulaştı. Akaryakıt satış fiyatları da değişti.

shell ankara satış fiyatları listesi 12 aralık

SHELL AKARYAKIT FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN VE LPG OTOGAZ SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Gelen zamların ardından Shell satış fiyatları da değişti. Ankara Merkez'de geçerli olmak üzere Shell istasyonlarında Kurşunsuz benzin 95 oktan pompa satış fiyatı 10.41 TL, Kurşunsuz benzin 95 oktan Shell V Power poma satış fiyatı 10.44 TL, Motorinin pompa satış fiyatı 10.42 TL ve Shell otogaz LPG satış fiyatı ise 8,30 TL olarak ilan edildi. 

petrol ofisi satış fiyatları 12 aralık

PETROL OFİSİ AKARYAKIT FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN, LPG OTOGAZ POMPA SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Gelen zamların ardından Petrol Ofisi istasyonlarında da fiyatlar değişti. Kurşunsuz benzin fiyatı 10,41 TL, V Max Diesel fiyatı 10.42 TL, V Pro diesel satış fiyatı 10.39 TL ve Petrol Ofisi otogaz LPG satış fiyatı ise 8,35 TL olarak güncellendi. 

opet satış fiyatları 12 aralık

OPET AKARYAKIT SATIŞ FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN, LPG OTOGAZ POMPA SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Opet istasyonları pompa satış fiyatları gelen zamların ardından yükselirken kurşunsuz benzin 95 oktan pompa satış fiyatı 10.41 TL, motorin 10.42 TL olarak revize edilirken LPG fiyatı ise satış listesinde yer almadı. 

bp satış fiyatları 12 aralık

BP AKARYAKIT SATIŞ FİYATLARI! BENZİN, MOTORİN, LPG OTOGAZ POMPA SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

BP istasyonları pompa satış fiyatları değişti. BP kurşunsuz benzin satış fiyatı 10,41 TL, BP diesel motorin satış fiyatı 10,39 TL, BP otogaz LPG satış fiyatı ise 8,32 TL olarak ilan edildi. 

aygaz otogaz satış fiyatı 12 aralık

AYGAZ OTOGAZ LPP SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

LPG'li araç kullanan kişiler için AYGAZ LPG satış fiyatı 8,27 TL olarak revize edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@