Zamlardan Önce Son Çıkış! Kampanyaya Katılanlara Opet'ten 50 TL Hediye!

Akaryakıt zamları sonrası ilaç gibi gelecek kampanya Opet'te. Parafkartlılar Opet'ten 50 lira Parafpara kazanacak.

Finans 07.01.2022 - 16:29 07.01.2022 - 16:29 Büşra Uluşen

Akaryakıt zamlarına her gün bir yenisi eklenirkenbüyük kampanya Opet ve Parafkart işbirliğinden geldi. Opet'ten Parafkart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde kart sahipleri 50 TL Parafpara kazanacak.

OPET'TEN 50 TL HEDİYE KAMPANYASI!

Parafly kart ile 1 Ocak - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi OPET ve SUNPET istasyonlarından yapılacak farklı günlerde ve tek seferdeki 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 50 TL Parafpara verilecek.

Kampanyaya SMS ile katılanlara 40 TL, Paraf Mobil uygulamasından katılımlarda miktar artarak tam 50 TL Parafpara hediye edilecek. 

OPET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Parafkart ile Opet ve Sunpet istasyonlarından Paraf POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TLve üzeri 4. yakıt alışverişinize direkt olarak 50 TL kazanabilirsiniz.

Opet ve Parafkart işbirliği ile hazırlanan kampanyaya katılmak için Paraf Mobil uygulamasından '' Hemen Katıl '' butonuna tıklayarak veya bankada kayıtlı ce telefonundan OPET yazıp 3404' SMS göndererek katılabilirsiniz.

opet paraf kampanyası

Kampanya kapsamında kazanılan Parafparalar, kazanıldıktan ertesi gün kartınıza yüklenecek ve 31 Mart 2022 saat 21.59'a kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarından yapacağınız yakıt alışverişlerinizde kullanabileceksiniz. 

Kampanyaya katıldıktan sonra işlemlerin mutlaka Paraf POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektdir. Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL v üzeri alışverişlerin yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmektedir. 

Kampanyaya Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kartları dahildir. HalkCard, sanal kartlar ve Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmekmektedir. 

31 Mart 2022 tarihine kadar kullanılmayan ParafParalar 1 Nisan 2022 tarihinde hesabınızdan geri alınacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@