Ziraat Bankası Acil Paraya İhtiyacı Olanlara İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Yılsonu nakit sıkışıklığı yaşayanlara Ziraat Bankası 36 ay vadeli borç para veriyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve başvuru formu!

Finans 27.12.2021 - 09:06 27.12.2021 - 09:06 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük bankası olmasının yanı sıra devlet bankası olması nedeni ile de vatandaşın en çok güvendiği bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yılsonu desteği sağlıyor. 2022 yılına sayılı günler kala kredi ihtiyacı olan müşterilerine nakit para desteği sağlayan Ziraat Bankası memura, emekliye işçiye, asgari ücretli çalışana kısacası acil nakit para ihtiyacı olan tüm müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi veriyor. 

Ziraat Bankası şubeleri yanı sıra Ziraat Bankası mobil şube ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden de online ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Kredi başvurusu onaylanan kişiler aynı gün talep ettikleri kredi tutarına kavuşurken paralar otomatik olarak açılan hesaba yatırılıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi vadesi ise BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 36 ay ile sınırlı bulunuyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI ARALIK 2021!

Kamu bankası olan Ziraat Bankası aynı zamanda şu anda en uygun kredi veren bankalar sıralamasında da birinci sırada yer alıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketi için 3 farklı kredi seçeneği sunarken çalışanlara özel olarak sunulan Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi paketi faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanıyor. 

ziraat bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 27 aralık

Ziraat Bankası emeklilere özel kredi paketi de sunuyor ve Ziraat Bankası emeklinin artısı tüketici kredisi paketinde aylık faiz oranı yine yüzde 1,55 olarak uygulanıyor. 

ziraat bankası emekli kredisi

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi paketinde ki aylık faiz oranı ise yüzde 1,63 olarak uygulanıyor. 

ziraat bankası 20 bin tl kredi hesaplama

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 10.000 TL, 20 BİN VE 50.000 LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK KAÇ TL TAKSİTLE ÇEKİLİR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik düşük faizli ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunan Ziraat Bankası 36 ay vadeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplaam tablosunda aylık kredi taksit tutarı 779,12 TL olarak gerçekleşiyor. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi aylık ödeme taksit tutarı 383,56 TL olarak gerçekleşirken 36 ay vadeli 50 bin lira kredi hesaplama  tablosunda ise aylık ödenmesi gereken kredi taksit tutarı ise 1.917,81 TL olarak gerçekleşiyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi başvuru formu için Ziraat Bankası internet sitesi ve mobil şube üzerinden başvurular kabul edilirken yine tüm Ziraat Bankası şubeleri üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@