Ziraat Bankası Dampingin Kralını Yaptı! 121 Bin Liraya Bankadan Satılık Müstakil Ev Alana Araba ve Arsa Hediye Olacak

Bankalardan satılık gayrimenkul, araçlar, daireler ve dükkanlar arayanlara büyük fırsat. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller Aralık ilanları ile satılık arsa, müstakil ev, bahçeli ev, dükkan, işyeri

Emlak Haberleri 10.12.2021 - 22:40 10.12.2021 - 22:41 Gülcan Özer

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için beklenen yıl sonu indirim fırsatlarını açıkladı. Ziraat Bankası satılık müstakil ev, köy evleri, bahçeli ev, arsa ve icradan satılık 2.el araçlar için büyük indirimler yaparken KDV'siz konut satışı imkanı sundu. 

Bankadan satılık gayrimenkul almak isteyen kişilere yönelik olarak satışta olan taşınmazları ve ikincil el araçları duyuran Ziraat Bankası hem fiyatlarda indirime gitti hem de konut kredisi desteği sağlayacağını ilan etti. Başlatılan kampanya kapsamında sadece yüzde 10 peşinat ödeyen kişilere toplamda sadece 121 bin lira ödeyerek ev, araba ve arsa alma imkanı sunuldu. 

121 BİN LİRA ÖDEME YAPANLARA EVİN YANINDA ARABA VE ARSA HEDİYE GİBİ OLACAK! 

Düzenlenen kampanya kapsamında toplamda 121 bin lira ödeyen bir kişi bankadan satılık müstakil bahçeli ev almanın yanı sıra 2006 model Renault ikinci el araba ve arsa da satın almiş olacak. Konut için ödeme yapan kişiye arsa ve araba hediye gibi olacak. 

ziraat bankası müstakil ev 10 aralık

ZİRAAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ KONUT İLANI! 

Bankadan satılık bahçeli ev almak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası çok sayıda köy evi ve bahçeli ev ilanı yayımlarken bu ilanlardan biride 346 m2 büyüklüğe sahip olan Muş'un Malazgirt ilçesinde yer alan ev için verilen 22 bin 500 liralık ilan oldu. 

ziraat bankası arsa satış ilanları 10 aralık

ZİRAAT BANKADAN. SATILIK ARSA! 

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için verilen ilanlarda en çok takip edilenlerin başında bankadan satılık arsa ilanları yer alıyor. Piyasa fiyatının yarısının bile altına belirlenen fiyatlarla satışa sunulan Ziraat Bankası satılık arsa ilanları ile en düşük fiyat 2 bin 500 TL olarak belirlendi. 

ziraat bankası araç satış ilanı 10 aralık

İCRADAN SATILIK ARAÇLAR 2021! ZİRAAT BANKASI 2. EL ARAÇ SATIŞI İLE FIRSAT

Bankadan satılık araba sahibinden ilanları ile öne çıkan Ziraat Bankası 2012 model Renalt Master model aracı 96 bin liraya ihale ile satışa sundu. Söz konusu fiyat ile beraber toplamda 121 bin lira ödeyen bir kişi Ziraat Bankası üzerinden ev, araba ve arsa alma imkanı elde ediyor. 

 ziraat bankası satış başvurusu nasıl yapılır

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER VE İCRADAN SATILIK 2. EL ARABA BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ve araç ilanları için burayı TIKLAYABİLİRSİNİZ... Linkte açılan ekranda gayrimenkul ve araç satışı için tercihinizi belirleyerek teklif ver butonu üzerinden satın almak için başvuru yapabileceğiniz adımları öğrenebilir, ihale sürecine katılabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@