Ziraat Bankası Dijitale Aldı! 50.000 TL Limiti Var Şartları Tek Tek Açıkladı

Ziraat Bankası Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL'ye kadar limitli online kredi sağlayacak. Kredi kullanımı için ise özel şartlar var.

Finans 23.10.2021 - 17:36 23.10.2021 - 17:36 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası müşterilerinin kredi kullanımlarına farklı bir kredi paketi ile yanıt vermeye başladı. Bankanın web sitesinden ilan edilen yeni kredi paketi işlemlerin çok daha hızlı ilerlemesini sağlıyor. Özel başvuru şartlarıyla kullanılabilecek kredi paketinde ilan edilen kredi özellikleri müşterileri memnun edecek türden.

ZİRAAT BANKASI'NDAN DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ

Bankanın resmi kurumsal sitesinden ilan edilen kredi paketi, online işlemler üzerinden ilerliyor. 

"Dijital Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Kullanma Kolaylığı Ziraat’te" başlığı ile sağlanan kredi için açıklamada bulunan Ziraat Bankası özellikleri açıkladı. Kredi kullanımları için başvuraların müşterilerin tercihlerine göre internet şubesi yada mobil şube üzerinden yapıldığını duyuran banka kredi özelliklerine dair şu bilgileri verdi. 

"Maaşını Bankamızdan alan emekli ve çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarının finansmanında kullanabileceği Dijital Kredi ürünümüze İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurun, krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçsin."

DİJİTAL KREDİ ÖZELLİKLERİ

Dijital kredi ile müşteriler 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi taleplerini karşılayabilecekler. 

Dijital kredide geri ödeme planı 36 ay vade üzerinden sağlanır. (50.001 TL ve üzeri olan krediler için 24 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.)

Kredi faiz oranı güncel Ziraat Bankası kredi faiz oranlarına benzer şekilde kişiye özel uygulanır. 

Krediyle birlikte hayat sigortası uygulanır. 

KREDİ BAŞVURULARI

Söz konusu kredi başvuruları Ziraat Bankası'nın web sitesi üzerinden yada mobil uygulaması üzerinden elektronik olarak yapılabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@