Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini Açıkladı! Acil Nakite İhtiyacı Olanlar için Büyük Fırsat

Ziraat Bankası acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar için yeni bir açıklama yaptı. Yeni düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı.

Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisini Açıkladı! Acil Nakite İhtiyacı Olanlar için Büyük Fırsat

Vatandaşın nakit sıkıntısı yaşadığı ve ihtiyaçlarını karşılamak istediği ilk anda aklına gelen bankalar kredi yarışına devam ediyor. Kamu bankası olan Ziraat Bankası bu süreçte kredi vermeye devam ediyor. Vatandaşa özel çözümler sunabilmek için kredi yarışını hızlandıran banka her geçen gün yeni kredi kampanyaları ile birlikte gündeme gelmeye devam ediyor. Ziraat Bankası son zamanlarda ihtiyaç kredisi ile faizleri düşürerek ihtiyaçlara özel çözümler sunmak istiyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ

ziraat-ihtiyac-kredisi-1

Bankanın en çok tercih edilen kredi türlerinden birisi olan ihtiyaç kredisi, uygun faiz oranları ile birlikte dikkat çekiyor. İhtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1.59 seviyelerine çekildiğinin duyurusunun yapılmasının ardından vatandaşa özel esnek bir ödeme planının hazırlandığı da açıklandı.

36 ay vadeli olan kredi kampanyasında ister artan, ister azalan, ister eşit taksitlerle ödeme yapmak mümkün olacak. Bireysel olarak ihtiyaç kredisi kampanyasının hazırlanmasının ardından müşterileri için bankanın aynı zamanda Hayat Sigortası da sunduğu belirtildi.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Ziraat Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Ardından yeterli kredi notuna sahip olmak da son derece önemlidir.

En az 6 ay boyunca aynı işyerinde sigortalı olarak çalışmış olmak, evli ise kişinin eşinden de yazılı olarak izin almış olmak ve bankanın kredi notuna göre risk bulunan kişiler için kefil istemesi halinde bir kefil bulmak olarak sıralanıyor.

Zorlu şartlar olarak görünmesine rağmen sadece kimlik belgesi ve gelir belgesi ile birlikte banka şubeleri üzerinden ihtiyacınıza göre belirlenen limitlerle kredi alabilirsiniz.

SONRAKİ HABER