Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Nakit İhtiyacı Olanlara Bayrama Özel 30.000 TL Destek Kredisi Veriyor

Bayram öncesi nakit para ihtiyacı olanlara devlet bankasından destek kredisi müjdesi geldi. Bayram kredisi veren bankalar arasında kamu bankaları da yer aldı. En uygun ihtiyaç kredisi ile faiz oranı!

Finans 19.06.2022 - 15:59 19.06.2022 - 16:04 Gülcan Özer

Faturaları ödemekte, ay sonunu getirmekte zorlanan kişilere bayram öncesi nakit para desteği sunuldu. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için aradıkları desteği kamu bankaları sundu. 

Vatandaşın dar günü dostu olan ve bugüne kadar pek çok dönemde destek kredisi veren kamu bankaları bir kere daha devreye girdi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası tarafından başlatılan bayram kampanyası kapsamında nakit para desteği sağlanacak. 30.000 TL kredi paketinde vatandaşlar 36 aya kadar vadeli nakit para desteği alabilecek. 

KAMU BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI: ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası aynı zamanda en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak ilk sırada yer aldı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak uygulanırken 25 bin TL'nin üzerindeki kredi başvurusu için bu oran yüzde 1.69 olarak uygulanıyor. 

ziraat bankası bayram kredisi hesaplama

Yüzde 1,69 faiz oranı ile 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi tutarı 1.198,36 TL olarak uygulanacak. 

vakıfbank bayram kredisi-2

VAKIFBANK'TAN 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ! 

Bayram kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için Vakıfbank 3 ay ötelemeli ihtiyaç kredisi desteği sağlıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli nakit para desteği sağlıyor. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 36 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 417,16 TL olarak ödenecek. 

halkbank ihtiyaç kredisi bayram

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 1,79 olarak uygulanırken internetten yapılan kredi başvurularında kredi limiti 20 bin TL olarak uygulanıyor. Halkbank ihtiyaç kredisi paketinde 36 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık kredi paketi 814,90 TL olarak gerçekleşiyor. 

Devlet bankaları ihtiyaç kredisi paketinde başvuruları mobil şube uygulaması üzerinden kabul ediliyor. Yine isteyen kişiler kimlik belgeleri ile kendilerine en yakın şubeyi ziyaret ederek nakit para desteği alabilecek. Kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için yapılacak olan istihbarat çalışmasının olumlu sonuçlanması halinde talep ettikleri tutarı aynı gün kullanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@