Ziraat Bankası O Süreyi Uzattı, Emeklilere 750 TL Ödeme Yapılacak! Başvurular Artmadan Hemen Yerinizi Alın

Ziraat Bankası müşterilerinin maaşlarını kendi bünyesine taşıması ve 3 yıllık taahhütte bulunması durumunda 750 promosyon ödemesi yapacağını ilan etti. Süreç halen devam ediyor.

Finans 18.11.2021 - 15:43 18.11.2021 - 15:43 Mustafa KARAGÖZ

Emeklilerin en fazla tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası, emeklilere özel sunduğu bankacılık hizmetleriyle büyük takdir topluyor. Daha önce emeklilere 750 TL’ye varan peşin ödeme yapan Ziraat, Eylül sonuna kadar olan kampanyasını yıl sonuna kadar uzatma kararı aldı. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve SGK emekli maaşı olanlar, maaşlarını Ziraat Bankası’na aldırıp 3 yıl boyunca bu bankadan çekeceklerine dair onay vererek maaşlarının tutarına göre belirli oranda promosyon alıyor. Her yıl belirli dönemlerde artan başvurular, özellikle yıl sonuna doğru daha da yoğunlaşmakta. Bunu fırsat bilen Ziraat Bankası, Eylül ayına kadar düzenlediği nakit promosyon ödeme kampanyasını uzatma kararı aldı. 

Şubeye Gitmeden Maaşınızı Ziraat Bankası’na Taşıyın, Promosyonunuzu Hemen Alın

Emekli maaşınızı bir bankadan başka bir bankaya taşımak artık çok kolay. Bunun için e-devlet sisteminden faydalanabilir, şubeye gitmeden maaşınızı dilediğiniz bankaya taşıyabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan promosyon alabilmek adına maaş taşıma işleminizi yine e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası’nda hesabınız bulunuyorsa e-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra arama kısmına ‘’Banka Değişikliği’’ yazınız. Burada çıkan 4a ve 4c banka ve adres değişikliği menülerinden kendiniz için uygun olanı seçin ve ilgili menüde sizden istenen bilgileri sisteme girin. Böylece emekli maaşınızı Ziraat Bankası’nın istediğiniz şubesine kolayca taşıyabilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası’na taşımak için e-devlet yerine farklı bir sistem arıyorsanız güncel kimliğinizle beraber Ziraat Bankası şubesine giderek gerekli yardımı herhangi bir ücret ödemeden alabilir ve maaş taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Nakit promosyon alabilmek adına maaşınızı taşıdıktan sonra promosyon başvurusunda bulunmanız gerekmekte. Bunun için 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı müşteri iletişim merkezlerini arayabilir, PRO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı yazarak ilgili mesajı 4757’ye SMS olarak gönderebilir, ayrıca ATM, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Dilerseniz promosyon ile ilgili detayları görüşmek ve başvuruda bulunmak üzere maaşınızı taşımak istediğiniz şubeye de gidebilirsiniz. 

Ziraat Bankası, nakit ödemeleri maaş tutarına göre yapıyor. Maaş tutarına göre banka tarafından ödenecek promosyon tutarları ise güncel olarak şu şekilde;

•    0 TL – 1.499 TL arası: 500 TL promosyon

•    1.500 TL – 2.499 TL arası: 625 TL promosyon

•    2.500 TL ve üzeri: 750 TL promosyon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@