Ziraat Bankası T.C. numarasına göre 40 bin TL kredi verecek! Ziraat Bankası ihtiyaç kampanyası detayları…

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’ndan kaçırılmayacak kredi kampanyası geldi. Ziraat Bankası, müşterilerin TC kimlik numarasına göre 40 bin TL’ye kadar nakit desteği sunuyor…

Finans 04.05.2022 - 17:10 04.05.2022 - 17:11 Duygu Dilan Duman

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, kamu ve özel bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip ediyor. Geniş bir kullanıcı kitlesi olan Ziraat Bankası da ihtiyaç kredisinde sunduğu avantajlı hizmetler ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine büyük kolaylıklar sunan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisinde yeni bir duyuru yaptı. Bankanın resmi web sitesinde yer alan açıklamaya göre TC kimlik numarası 8 ve 0 arasında bitenlere 40 bin TL nakit desteği yapılacak.

Giderek yükselen enflasyon ortamında ürün ve hizmetlerin artan fiyatlarına yetişemeyenler çareyi ihtiyaç kredisi kampanyalarında buluyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler, TC kimlik numarasının son hanesine göre 40 bin TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanabiliyor. Ziraat Bankası, 36 ay vadeli 40 bin TL ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranları uygulamaya devam ederken vatandaşların taleplerine de en iyi şekilde karşılık veriyor.

Ziraat Bankası 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi

ziraat-bankası-mayıs-ayı-konut-kredisi-kampanyası

İhtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösterirken, Ziraat Bankası yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasında 40 bin TL’ye kadar nakit desteği sunmasıyla gündeme geldi. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre vatandaşlar 3 ay ertelemeli 40 bin TL ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli bir şekilde çekebilecek. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler sadece 5 dakika içerisinde kredi onayı alarak 40 bin TL nakit desteğinden yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası TC kimlik numarası 8 ve 0 arasında bitenlere 40 bin TL ihtiyaç kredisi için başvuruları değerlendirmeye başladı. Bankanın bu avantajlı kredi kampanyasından yararlanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine şahsen müracaat etmek yeterli oluyor. Bunun dışında halihazırda Ziraat Bankası müşterileri ise mobil veya internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@