Ziraat'e Başvuran Emeklilere 20 Bin Liralık Ödeme! Ziraat Bankası Emeklilere Bütçe Ayırdı!

Emekli maaşını Ziraat’ten alan emeklilere Ziraat Bankası resmen bütçe ayırdı! İster 20 bin TL ister 40 bin TL anında hesaplara geçiyor! Başvuru yapmak yeterli…

Finans 10.05.2022 - 20:10 10.05.2022 - 20:10 Duygu Dilan Duman

Türk bankacılık sektörünün en köklü bankalarından Ziraat Bankası, emeklinin artan nakit ihtiyacına çare olmaya devam ediyor. Uygun geri ödeme planları üzerinden emeklinin nakit sorununa cazip çözümler sunulması hedefleniyor. Maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan emeklilerin yararlanabileceği kredi paketi kapsamında nakit ihtiyacına en uygun çözüm seçenekleri sunulmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası Emekliye Ödemelere Devam Ediyor!

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerine kredi desteği veriyor. 20.000 TL’ye kadar olan Tüketici Kredisi ile tüm emeklilerin Ziraat Bankası aracılığıyla yüzde 1,55 faiz oranları ile kredi kullanması sağlanmaktadır. SGK emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alanlara özel nakit ihtiyaçlarının çözümünde uygun oranlar sunuluyor. Üstelik 36 aya varan vade imkanı ve aylık düşük taksit seçenekleri ile kredi kullanımı yapılabiliyor.

Emekliye 40 Bin TL Tüketici Kredisi Ziraat’te!

Maaş ödemesini alan emekliler için aynı kredi paketi kapsamında emeklilere 40.000 TL kredi desteği de veriliyor. İster nakit ister konut ihtiyaçları için Emeklinin Artısı kampanyası ile rahatça kredi çekebilecek tüm emekli maaş müşterileri için en uygun geri ödeme planı da sunuluyor. 40 bin TL kredi için yüzde 1,69 faiz oranları ve 36 ay vade seçeneği ile aylık 1.576 TL taksitli ödeme planı da hazırlanabilmektedir.

Emeklinin Konut İhtiyacı Çözülüyor!

Ziraat Bankası aynı zamanda emeklilere özel tüketici kredilerinin dışında konut kredisiyle de emeklilerin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyor. 120 ay vade ile kullandırılan kredi kapsamında faiz oranları yüzde 1,29 olarak belirlenmiştir. 100 bin TL için aylık taksit tutarı ise 1.642 TL olarak hesaplanmaktadır. Söz konusu kredi desteği ile ev sahibi olmak isteyen emekliye kira öder gibi kredi desteği sunuluyor. Emeklinin hem nakit hem de konut ihtiyacını aynı zanda çözen kredi paketinden hemen yararlanabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@