Ziraat'ten 3'lü Paket! Ev Alacaklara 100.000 TL, Nakit İsteyenlere 20.000 TL, Araba için 50.000 TL

Ziraat Bankası'nın 3'lü kredi paketi ile ev almak isteyenler, araba almak isteyenler ve nakit ihtiyacı olanlar için kredi paketleri bulunuyor.

Finans 03.09.2021 - 22:00 03.09.2021 - 22:00 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası müşterilerine kredi paketleri ile ihtiyaçları giderilmesi sağlanıyor. Bankanın emekliler için emeklinin artısı kredisi paketi ile çalışma hayatında olanlar için çalışanın artısı kredi paketi özel kredi fırsatları sunuyor. 

İLK PAKET EV ALACAKLAR İÇİN

Ziraat Bankası'nın ev almak isteyecek olan müşterileri için sağladığı iki kredi paketi bulunuyor. Emekli ve çalışanlar için geçerli kredi paketinde faiz oranları aynı. Banka kendini evini almak isteyen müşterileri için sonbahar dönemi faiz oranlarını ilan etti. 

Bu kapsamda ister emeklinin artısı isterse de çalışanın artısı kredisi paketi ile konut kredisi kullanacaklar için aşağıda yer alan imkanlar sağlanacak. 

Banka öncelikle ev alacaklar için yüzde 1.37 faiz oranıyla konut kredisi sağlıyor. İkinci el ev alımlarında sağlanan en düşük oran olan bu faiz oranının yanında 120 ay vade olanağı var. Banka ayrıca kısa vadeli ödemelerde faiz oranını değiştirmiyor. Ziraat bankası kredi onayı verilen herkes için aynı faiz oranını sağlamakta olup faizler kişiye göre azalıp artmıyor.

konut kredisi ziraat eylül 2021

100.000 TL konut kredisi kullanacaklar için oluşan maliyet tablosuna bakıldığında yıllık oran yüzde 18.2 olacak. Aylık taksit ödemeleri ise 1.702 TL taksitle yapılacak.

Banka kredi faiz oranlarının kullanımına dair açıkladığı başvuru şartında "Kredi paketine ait faiz oranlarından; Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir." açıklamasında bulundu. 

NAKİT İHTİYACI OLANLAR İÇİM

Ziraat Bankası'nın maaş müşterilerine sağladığı bir diğer imkan düşük faizli ihtiyaç kredisi.

ihtiyaç kredisi ziraat eylül 2021

Yine çalışanın yada emeklinin artısı kredi paketi ile sağlanan ihtiyaç kredisinde aylık faiz oranı yüzde 1.63, geri ödeme süreci ise 36 ay vade. Müşteriler gelirlerine göre 100.000 TL'ye kadar konut kredisi kullanabilecekler. 

ARABA ALACAKLAR İÇİN

Ziraat Bankası'nın taşıt kredisi kullanımında özel koşullar bulunuyor. Banka her araç için kredi olanağı sağlamıyor. Bankadan yapılan açıklamada müşterilerin 0 km yada en fazla 5 yaşında olan araçlar için kredi çekebilecekleri bildirildi.

taşıt kredisi ziraat eylül 2921

Ayrıca Ziraat Bankası taşıt kredisi vade süreci en fazla 48 ay olarak duyuruldu. Kredi kullanımlarında ek teminat istemeyen banka taşıt rehninin kredi kullanımı için yeterli olacağını ilan etti.  Ziraat bankası taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.65 olarak açıklandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@