0.89'la ister 100 bin lira ister 300 bin lira! Faizsiz verilecek altın dolar şartı yok

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın 0.89 kar payı oranıyla konut finansmanı başvuruları devam ediyor. Banka 120 ay vade 0.89 oran ile müşterilerinin ev alımlarına aracı olacak.

Emlak Haberleri 04.06.2022 - 14:39 04.06.2022 - 14:40 Mustafa Karagöz

Konut finansmanı ile ev almak isteyenler için en düşük kar payı oranı Haziran döneminde 1.45 ve 1.54 seviyesinde. Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası tarafından sağlanan bu kar payı oranlarında ise limit sınırı bulunuyor. Müşteriler için diğer katılım bankalarının kar payı oranları ise yüzde 1.69'dan başlıyor ve yüzde 2.29'a kadar çıkıyor. 

Faizsiz ev almak isteyenler için maliyet oranlarının bu denli artmış olması bankalarının kampanyalarının daha çok araştırılmasına neden oluyor. Tam da bu dönemde müşteriler için bir kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan geldi. Banka müşterilerinin ev alımlarına yüzde 0.89'luk oran ile aracı oluyor. Peki bu finansman için geçerli olan şartlar neler?

TÜRKİYE FİNANS VERİYOR 0.89 KAR PAYI 120 AY VADE

Türkiye Finans Katılım Bankası kendi evini almak isteyenler için 0.89'luk oranı yılbaşında duyurmuştu. Halen devam eden kampanya kapsamında müşteriler bankaya başvuruda bulunuyor ve banka konutlarını almak istediklerini bildiriyorlar. Banka bu durumda müşterilerine düşük kar payı oranıyla konut finansmanı kullanım imkanı sunuyorlar. 

Kampanya kapsamında yer almak isteyenler...

Her banka gibi Türkiye Finans Katılım Bankası da kendisine ait olan daireleri satışa çıkarıyor. Konutları almak isteyenler ise bankanın finansman kampanyasından yararlanıyorlar. Dolayısıyla; Türkiye Finans Katılım Bankası'nın satışa çıkardığı dairelerden almak isteyenler toplu paraları olmasa bile sadece peşinat oranını ödeyerek ve 0.89 kar payı ile finansman kullanarak ev sahibi olabilirler. 

0.89 türkiye finans

KAMPANYA ŞARTLARI NELER?

Banka kurumsal sitesinden kampanyaya ilişkin detayları müşteriler ile paylaştı. Kısa bir açıklamada bulunan banka "Türkiye Finans bünyesindeki satılık gayrimenkullere özel olarak verilen Gayrimenkul Finansmanı, %0,89'dan başlayan kâr oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile sizleri bekliyor. 31 Aralık tarihine kadar başvurun, avantajlı koşullarla ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın." ifadelerine yer verdi. 

DAİRELERİ İNCELEMEK İSTEYENLER İŞTE O ADRES

Türkiye Finans Katılım Bankası kendisine ait olan ve satışa çıkarılan dairleri resmi sitesi üzerinden ve anlaşmalı olduğu platformlar üzerinden satıyor. Dairelere bankanın internet sitesinden ulaşan, kendisine uygun daire bulanlar ise şubelerden hem teklif verebiliyor hemde konut finansmanı başvurusunda bulunuyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@