207.000 TL'si Olana 3+1 Daire, 2015 Model 2. El Araç! Halkbank Vakıfbank Devrede

Halkbank resmi sitesinden ilan ettiği banka konut satış duyurusunda 77.000 TL'ye 3+1 daire satış ilanı yayımladı. Vakıfbank ise 2015 model bir ikinci el binek aracı 130.000 TL'den ilana çıkardı.

Emlak Haberleri 08.11.2021 - 10:28 08.11.2021 - 10:28 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank ve Vakıfbank müşterilerine banka gayrimenkul satışları yapıyorlar. İki bankanın dışında Ziraat Bankası'da kendisine ait konutları ve araçları e-ihale ile satışa çıkardı. Bankaların yayımladığı duyurular arasında ise 207.000 TL'ye hem ev hem araba alma şansı mümkün. 

BANKADAN SATILIK GAYRİMENKULLER BİR EV BİR ARABA 207.000 TL

Halkbank tarafından güncellenen yeni listede 18.000 TL'den başlayan fiyatlarla farklı özelliklere sahip meskenlerin satışı yapılacağı duyuruldu. 

Banka yurdun farklı il ve ilçelerinde yer alan ve kendisine ait olan onlarca daireyi satıyor. e-İhale ile satılan konutlar arasında müstakil evler, apartman daireleri, köy evleri, bahçeli evler, villalar, dubleks daireler, lüks konutlar var. 

Konutun bulunduğu şehre, ilçye muhite göre, binanın yeni veya eski olmasına göre, evin içinin yapılı olup olmamasına göre çok düşük fiyatlarla konut satışı yapılıyor. Halkbank'ın güncel konut satış listesinde yer alan ve m2 ile fiyatların yer aldığı listeyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte 8 Kasım ile 12 Kasım arası geçerli bazı ilanlar. 

1. Grup Halkbank Konut Satış Duyuruları

8 kasım halkbank konut satış (3)

2. Grup Halkbank Konut Satış Duyuruları

8 kasım halkbank konut satış (2)

3. Grup Halkbank Konut Satış Duyuruları

8 kasım halkbank konut satış (1)

Halkbank'tan konut almak isteyenler bankanın gayrimenkul satış listesinden tüm duyuruları inceleyebilirler. Şehre göre, fiyata göre, konutun türüne göre arama yapılabilir. Aradığı gibi bir ev bulanlar ise banka şubelerinden yada internet bankacılığından teklif vererek konutları alabilirler. 

VAKIFBANK VE ZİRAAT BANKASI'DA KENDİ ARAÇLARINI SATIYOR

Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın güncel araç listelerinde de farklı marka model araçlar yer alıyor. Çok eski olmayan modeller 130.000 TL'den başlayan fiyatlarla satış listesinde yer alıyor. Bankadan araç almak isteyenler için iki bankanın satış duyuruları şöyle;

Vakıfbank 2. El Araç Satış İlanları

vakıfbank araç satış kasım 8

Ziraat Bankası  2. El Araç Satış İlanları

araç ziraar 1 kasım 8

Araçları almak isteyen ancak almadan önce görmek isteyenler banka şubelerinden araçları inceleyebilirler. Araçların satışa çıkarıldığı banka şubelerine mesai saatleri içerisinde gidecek olan vatandaşlar araçları almadan önce görebilirler. Araçların bulunduğu banka şubeleri banka araç listelerinde yer alıyor. Araçları almak isteyenler de banka şubelerinden yada banka internet bankacılığı işlemleri üzerinden fiyat teklifinde bulunabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@