22 - 26 Kasım Satılık Lojman Listesi! 23 Şehre Ucuz Ev Müjdesi Evi Olmayanı Havaya Uçuracak Fiyatlar

Lojman satışlarında ilan edilen fiyatlar vatandaşları sevindiriyor. Çok düşük fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlere 0.95 faizle kredi de sağlanıyor. Emlak365 olarak bizlerde güncel listeyi derledik.

Emlak Haberleri 22.11.2021 - 10:45 22.11.2021 - 10:45 Mustafa KARAGÖZ

Lojman satışları artık büyük ilgi görmeye başladı. Kendi illerinde lojman satışı olacağını duyan vatandaşlar ilanlara yoğun başvuruda bulunuyorlar. Başvuruların artmasında ki temel neden hem daha düşük fiyat hemde daha düşük konut kredisi

22 KASIM PAZARTESİ - 26 KASIM CUMA LOJMAN SATIŞ LİSTESİ

Pazartesi gününden itibaren başlamak üzere hafta içinde çok sayıda lojman satışı için başvurular toplanacak. 

Haftanın ilk günü itibariyle ilan edilen güncel ilanlarda toplam 19 şehirde lojman satışı olacağı bilgisi verildi. Lojman satışları için başvuru yapmak isteyecekler için güncel listeyi paylaşıyoruz. 

Lojman Satışı Yapılacak 19 Şehir

Rize, Antalta, Konya, İstanbul, Bursa, Osmaniye, Edirne, Afyonkarahisar, Siirt, Samsun, Mersin, Erzincan, Sakarya, Kırşehir, Bitlis, Ankara, Yozgat, Bartın, Isparta, Kütahya, Manisa, Hatay, Bursa, 

BAZI İLLERDE BİR DUYURU İLE 40 DAİRE SATILIYOR

Yukarıda yer alan duyurularda bazı iller için tek ilan bulunuyor. Ancak bazen bir duyurda sadece 1 daire satışı yapılacağı duyurulurken bazen ise bir duyuru ile 40 konutun satışı yapılacağı açıklanıyor. Bazı durumlarda ise aynı şehir 4 5 ilan birden bulunabiliyor. Güncel listede de Rize için 3 duyuru, İstanbul ve birkaç şehir için de birden fazla duyuru bulunuyor. 

GÜNCEL KONUT SATIŞ LİSTESİNİN BİR BÖLÜMÜ

Lojman alacaklar için hangi ilde kaç konutun satıldığını öğrenmek isteyenler için güncel listenin tamamını sizlerle paylaşıyoruz. İşte ev alacaklar için o duyurular. 

22 26 kasım lojman 5 22 26 kasım lojman 422 26 kasım lojman 322 26 kasım lojman 222 26 kasım lojman 1

Lojman alacaklar için en önemli detaylardan birisi de fiyatlar. Peki lojman satışlarında 2+1 ve 3+1 daireler kaç TL'lik fiyatlarla ilana koyuluyorlar? Lojman satışları ihale usulü ile yapıldığından net bir fiyatı olmuytor ancak ihale başlangı. fiyatı oluytor. İhale başlangıç fiyatı piyasaya göre daha düşük oluyor. Eğer ihaleye katılım az olursa ilan edilen ilk teklif fiyatı üzerinden konut satışları gerçekleştiriliyor. Bu durumda çok uygun fiyatlarla konut almak mümkün oluyor. 

İHALE FİYATLARINA BAZI ÖRNEKLER

Lojman satışları için ilan edilen fiyat tablolarının bazılarını aşağıda görsel olarak paylaşıyoruz. 

Antalya Lojman Satışı Fiyatlar

antalya lojman satışı 22 26 kasım

Osmaniye Lojman Satışı Fiyatlar

düziçi lojman satışı 22 26 kasım

Erzincan Lojman Satışı Fiyatlar

erzincan lojman satışı 22 26 kasım

Kepez Lojman Satışı Fiyatlar

kepez lojman satışı 22 26 kasım

Lojman satışları için başvuru yapacak vatandaşlar detaylı bilgilere milli emlak müdürlüklerinin sitelerinden ulaşabilirler. Ayrıca lojman satışlarında müşterilere 120 ay avdeli 0.95 faizli kredi olanağı sunulur. Krediler İl Milli Emlak ile anlaşmalı bankalar arasında gerçekleştirilen anlaşma kapsamında sağlanır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@