27 Ocak 1 Şubat Listesi Geldi! 0.89'lu 120 Ay Vadeli Finansman Paketiyle Satılık Daireler

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın 27 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında ihale ile satacağı konutlarda müşteriler 0.89 oran ve 120 ay vade ile konut finansmanı kullanabilecekler.

Emlak Haberleri 26.01.2022 - 14:59 26.01.2022 - 14:59 Mustafa Karagöz

2022'nin en parlak konut finansmanı kampanyasını sunan Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Konut satış listesini sürekli güncelleyen banka, ilanlarda yer alan dairelerden birini alacaklara özel avantajlarla konut finansmanı sağlıyor. Ayrıca satışa çıkarılan konutların fiyatlarının piyasadan daha uygun olması nedeniyle vatandaşlar hem düşük fiyat hem düşük finansman olanağından yararlanmış oluyorlar. 

OCAK ŞUBAT 2022 DÖNEMİNİN EN PARLAK KAMPANYASI

Türkiye Finans Katılım Bankası Ocak ayının devam eden ve büyük olasılıkla da Şubat ayında sunulacak en büyük avantajlı konut finansmanı ürününe sahip banka konumunda. Banka müşterilerin kendi konutlarından almaları durumunda özel olarak hazırdığı konut finansmanından yararlanma hakkı sunuyor. Bankadan ev alanlar özellikleri aşağıda yer alan konut finansmanını çekebiliyor ve taksitle ev alma imkanına sahip oluyorlar. 

* Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanı kullanımında kar payı oranı yüzde 0.89

* Banka müşterilere aynı kar payı oranıyla 120 ay vade olanağı sunuyor. 

* Herhangi bir şekilde vade süreci, alınacak daireye göre oran değişmişyor. Herkes için ve her gayrimenkul için aynı oran geçerli. 

* Aylık sabit taksitli ödeme planı.

* Alınacak evin değerinin yüzde 80'i oranında limit. 

YENİ KONUT SATIŞ DUYURULARI

Bankanın web sitesinden ilan ettiği özel konut finansmanını kullanarak Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan ev almak isteyenler için satılık bazı konutların listesini paylaştık. Bu konutların tamamına bankanın web sitesinden gayrimenkul satışları sayfasından inceleyebilirsiniz. 

Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 27 ocak 3Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 27 ocak 2Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 27 ocak 1

Yukarıda yer alan konutlardan birini yada Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan başka bir konut almak isteyenler öncelikle banka şubelerinden ihale teklifi verecekler. Daha sonra teklif artarsa internet bankacılığından tekliflerini yükseltecekler. En yüksek teklifi verene konut satışı yapılacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@