3+1 Lojman ile 2. El Makam Aracı Pazarlıkla Satılacak! İşte Fiyatlar..

Kamu kurumlarının lojman ve araba satış ihalelerinde ikili paket geldi. Diyarbakır Sur'da hem 3+1 lojman hemde 2018 model Volkswagen Passat marka ikinci el araba satılacak.

Emlak Haberleri 09.10.2021 - 11:41 09.10.2021 - 11:41 Mustafa KARAGÖZ

Kamu kurum ve kuruluşlarının resmi satışa çıkardıkları lojman ve kamu aracı ilanlarını emlak365.com olarak tek tek duyuruyoruz. Bu kapsamda haftasonu hemen öncesinde ilan edilen yeni bir duyuru detaylarını derledik. 

Diyarbakır'ın Sur İlçesinde yer alan bir kamu konutu ile ikinci el 2018 model bir aracın satışı için ilan edilen ihale duyurusunu sizlerle paylaşıyoruz. 

KAMUDAN 2'Lİ PAKET FIRSATI - LOJMAN VE 2. EL ARABA

Diyarbakır Sur Ziraat Odası Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olan iki gayrimenkulün satışı için ihale düzenleyeceğini açıkladı. Kurum tarafından ilan edilen ihale duyurusunda satışı yapılacak olan gayrimenkullere dair çok genel bilgiler verildi. İstekli olanların kurumdan daha kapsamlı bilgi alabileceklerinin bildirildiği duyuruda, ihalenin ne zaman ve hangi bedeller ile yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda Diyarbakır Sur Ziraat Odası Başkanlığı ev satışları için ve araba satışı için şu açıklamada bulundu. 

Lojman Satış Duyurusu

Diyarbakır Sur Ziraat Odası Başkanlığı lojman satışlarına dair "-Odamız Hizmet Binası Olarak Kullanılan Lise Cad. İpsan – 16 Apt. 1. Kat 1 No’lu (3+1 Daire) taşınmaz Satışa Sunulacaktır. İhale Türkiye Ziraat Odaları Birliği 6964 Sayılı Kanun ve Bağlı Mevzuatınca Kapalı Zarf Usulü Teklif Alma ve Pazarlık Yapma Suretiyle 220.000,00 (İKİYÜZYİRMİBİN) TL Muhammen Bedel ile yapılacaktır" açıklamasında bulundu.

Resmi Araç Satış Duyurusu

Kurum duyurusunun ikinci bölümünde ise satışı yapılacak olan araç hakkında bilgi verdi. Daha önce makam aracı olan arabaya dair bilgi veren kurum aracın 2018 model Volkswagen Passat (Passat 1.6 TDI BMT120) marka Beyaz-Sedan olduğunu duyurdu. Pazarlık ile satışı yapılacak araç için Diyarbakır Sur Ziraat Odası Başkanlığı 380.000,00 (ÜÇYÜZSEKSENBİN) TL muhammen bedel belirlendiğini duyurdu. 

PAZARLIK YAPILABİLECEK

Kurum tarafından ilan edilen ve Basın İlan Kurumu (İlan gov.tr) aracılığıyla kamuoyuna ilan edilen duyuruda satışların pazarlık usulü ile olabileceği bildirildi. Hem araç satışı hemde lojman satışı için  yapılan açıklamada Türkiye Ziraat Odaları Birliği 6964 Sayılı Kanun ve Bağlı Mevzuatınca Kapalı Zarf Usulü Teklif Alma ve Pazarlık Yapma Suretiyle satışın yapılacağını açıkladı. 

Söz konusu konut ve araç ile ilgilenenler Lise Cad. İpsan 16 Apt. Kat:1 No:3 Yenişehir/Diyarbakır adresinden ve 0412 224 76 44 nolu telefondan bilgi alabilirler. Başvurular için son tarih 11 Ekim. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@