5 İlde Arazi Toplulaştırma Kararı! Afyon, Sivas, Iğdır, Manisa ve Bilecik DSİ Arazi Toplulaştırması

Devlet Su İşleri Arazi Toplulaştırma Kararları 30 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girdi. Afyon, Sivas, Iğdır, Manisa ve Bilecik arazi kararları haberimizde!

Emlak Haberleri 30.09.2021 - 09:25 30.09.2021 - 09:25 Gülcan Özer

Pek çok ilde vatandaşların yoğun tepki göstermesine rağmen verimli tarım arazilerini korumak adına Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin kararlar alınmaya devam ediyor. 30 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan yeni kararlar kapsamında 5 ilde daha arazi toplulaştırması yapılacağı ilan edildi. 

Bugün yayımlanan Resmi Gazete'de yer alan kararlar kapsamında Afyon, Sivas, Iğdır, Manisa ve Bilecik il sınırları içerisinde yer alan bazı alanlarda yer alan tarlaların arazi toplulaştırma kapsamına alınacağı ilan edildi. Bu illerde arsa ve arazisi olan kişileri yakından ilgilendiren kararın detayları haberimizde! 

Afyonkarahisar İli, Bolvadin İlçesi, Kemerkaya Köyünde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 4522)

afyon-arazi-toplulaştırma-kararı

Sivas İli, Altınyayla, Hafik ve Zara İlçelerinde Bulunan Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 4523)

sivas-arazi-toplulaştırma-kararı

Iğdır İli, Tuzluca İlçesinde Bulunan Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 4524)

ığdır-arazi-toplulaştırma-kararı

Manisa İli, Köprübaşı İlçesi, Yardere Mahallesinde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 4525)

manisa-arazi-toplulaştırma-kararı

Bilecik İli, Bozüyük İlçesi, Dodurga Beldesinde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılmasına İlişkin Karar (Karar Sayısı: 4526)

bilecik-arazi-toplulaştırma-kararı

Söz konusu kararlar bugünkü Resmi Gazete ile yayımlanarak yürürlüğe girmiş oldu...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@