7 Şehirde Kiralık Satılık 2+1, 3+1 Boş Lojman Daire İlanı! İl İl Konut Fiyat Listesi

7 şehrin il milli emlak müdürlüğü tarafından kiralık ve satılık konut duyuruları geldi. Farklı özelliklerde yer alan daireler için muhammen bedel listesini açıklayan kurumlar, ihale sürecine ilişkin de bilgiler verdiler.

7 Şehirde Kiralık Satılık 2+1, 3+1 Boş Lojman Daire İlanı! İl İl Konut Fiyat Listesi

2+1, 3+1 daire alma hayali kuranlar için çok sayıda duyuru geldi. İl Milli Emlak Müdürlükleri tarafından 7 farklı şehir için yayımlanan duyurularda, ucuz fiyata ev sahibi olma şansı sunuluyor. İhale ile yapılacak satışlarda başvuruların düşük olması durumunda, konutlar çok uygun fiyatlarla satılabilecekler.

HANGİ ŞEHİRLERDE KAMUDAN KONUT SATILACAK

Mülkiyetine ait konut olduğunu ve bu konutları satacağını duyuran çeşitli kurumlar bulunuyor. İl Milli Emlak Müdürlükleri ise lojman statüsünde olan ve boş durumda bulunan konutlar için duyuru yayımlıyorlar. Mart ayının son günlerinde yada Nisan ayının ilk günlerinde yayımladıkları duyurular ile ev alacağını ilan eden il milli emlak müdürlüğü sayısı 7 tane.

7 farklı şehirde bulunan ilgili il milli emlak müdürlükleri resmi sitelerinden ve farklı online platformlar aracılığıyla konut satış ilanlarını duyuruyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde yeni dönem satış ilanlarını sizler için derledik. İşte konut satışı yapılacak iller.

Lojman Satışı Yapılacak 7 Şehir; Denizli, Trabzon, Batman, Kütahya, Eskişehir, Mersin ve Muş.

HANGİ KURUM KONUT SATACAK, HANGİ KURUM KONUT KİRALAYACAK?

Vatandaşlar yukarıda yer alan illerden konut almak veya kiralamak istiyorlarsa aşağıda yer alan bilgilere göre ihale başvurusunda bulunabilirler. İşte illere göre yayımlanan o duyurular.

* Batman Milli Emlak Müdürlüğü tarafından 46 adet taşınmazın satış ihaleleri yapılacaktır (Çoklu satış) - Satılacak gayrimenkuller konut.

* Mülkiyeti Kütahya Milli Emlak Müdürlüğü'ne ait taşınmazların satış, kiralama ve irtifak hakkı ihaleleri yapılacaktır. Konut, imarsız arazi.

* Mülkiyeti Eskişehir Milli Emlak Müdürlüğü'ne ait taşınmazların satış ve kiraya verme ihalesi yapılacaktır. konut satışı yapılacak.

* Mersin'de 12 adet satılık kamu konutu ile 5 adet dükkan satışı ve 16 adet kiralık tarla ihale edilecektir.

* Denizli İl Milli Emlak Müdürlüğü Hazine taşınmazları irtifak hakkı, kira ve satış ihalesi. Konut satışı yapılacak.

* Trabzon Yomra Sancak Mahallesi'nde 12 adet taşınmaz ihale ile satılacaktır. Konut satışı yapılacak.

* Muş Milli emlak şefliğinden gayrimenkuller ihale ile satılacaktır. Konut alanlı arsa.

İHALE DUYURULARI İÇİN

Vatandaşlar söz konusu gayrimenkullerin satışları için başvuruda bulunmak için her il için ayrı ayrı yayımlanan duyurulara ulaşacaklar. Bunun için vatandaşlar hangi il için konut almayı planlıyorlarsa, o şehrin il milli emlak müdürlüğünün web sitesine erişim sağlayarak duyuruları görüntüleyebilir.