Ağaoğlu Şirketler Grubu Yeni CEO'su Burak Kutluğ Kimdir, Nerelidir?

Türkiye'nin en büyük inşaat markaları arasında yer alan Ağaoğlu İnşaat'ın da dahil olduğu Ağaoğlu Şirketler Grubu için yeni CEO ataması yapıldı.

EMLAK HABERLERİ 25.12.2019 - 10:05 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Türkiye'nin en büyük inşaat markaları arasında yer alan Ağaoğlu İnşaat'ın da dahil olduğu Ağaoğlu Şirketler Grubu için yeni CEO ataması yapıldı. Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Burak Kutluğ oldu. Peki, Burak Kutluğ kimdir, nerelidir?

Ağaoğlu Şirketler Grubu içerisinde önemli atamalar gerçekleştirildi. Şirketin CEO'su olarak Burak Kutluğ atanırken şu anda şirkette Enerji Grubu Mali İşler Müdürü Derya Deniz Yılmaz Adalıoğlu bu görevine ek olarak Proje Finansmanı ve Bütçe Raporlama Direktörlüğü görevini de üstlendi. AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU CEO'SU BURAT KUTLUĞ OLDU!Şirketin yeni CEO'su Burat Kutluğ olarak duyuruldu. Ağaoğlu Şirketler Grubu Burak Kutluğ yeni görevlendirmeden sonra hedeflerini açıklayarak "Öncelikli hedeflerimiz arasında, Türkiye'de ve uluslararası alanda mevcut ve yeni iş kollarına yatırımlara devam etmek, sürdürülebilir bir kurumsal yapı için reorganizasyon yer alıyor.Ağaoğlu; gayrimenkul, yenilenebilir enerji ve turizm alanlarında büyük yatırımları olan bir grup. Bu kapsamda sermaye ve finansman imkanlarının verimli ve etkin şekilde kullanılması suretiyle doğru ve çağın gereksinimlerine uygun portföy yönetimi gerçekleştirmeyi arzuluyoruz" dedi. BURAK KUTLUĞ KİMDİR?1979 İstanbul doğumludur. 2001 senesinde Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. 2003 senesinde Akfen Holding bünyesinde kariyerine başladı ve 12 sene boyunca görevini sürdürdü. 2015 senesinde İş Geliştirme Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak şirkete dahil oldu. Fransızca ve İngilizce bilen Kutluğ 2019 yılında CEO olarak atandı. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@