Alternatif Bank'tan Fikrinizi Değiştirecek İndirimler! Piyasa Fiyatının Çok Altında Bedellerle

Altenatif Bank kendisine ait olan ve satışa çıkardığı icralık evlerde indirime gitti. İşte bankadan ev almak isteyenlerin izleyeceği o yöntem.

Emlak Haberleri 12.02.2022 - 17:13 12.02.2022 - 17:13 Mustafa Karagöz

Birçok banka, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da icralık evlerin fiyatına indirime gitmiş durumda. İndirim oranlarına bakıldığında en dikkat çeken bankalardan biri Alternatif Bank olarak göze çarpıyor. Elindeki gayrimenkulleri piyasa fiyatının çok çok altında satışa sunan, ev almak isteyenlerin son dönemdeki uğrak noktası haline gelmiş durumda.

Alternatif Bank, icralık daire satışında son dönemde önemli atılımlar yapmış durumda. Hâlihazırda indirimli fiyatlarla icralık konut satan Alternatif Bank, anlaşma yoluna gidilmesi halinde ekstra indirim de yapabilmekte. Ev alma düşüncesinde sahip birçok aile, ilk olarak bankaların icralık konut ilanlarına göz gezdiriyor. Bu minvalde mutlaka incelenmesi gereken bankalardan biri olan Alternatif Bank, indirimli fiyatları ile göz dolduruyor. 

75.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Hayalinizdeki Evi Alma Zamanı

Alternatif Bank gayrimenkul satış sitesini incelediğimizde piyasaya göre ciddi bir indirim yapıldığını görüyoruz. Siteyi inceledikten sonra bu evlerin muadillerini diğer satış sitelerinde de inceleyebilirsiniz. Benzer özelliklere sahip konutların Alternatif Bank tarafından çok daha ucuza satıldığını gördüğünüzde muhtemelen sizin de fikriniz değişecektir. 

Ev alma düşüncesinde olanlar, her zaman ince eleyip sık dokumayı tercih ederken bu hususta en belirleyici unsur hiç kuşkusuz evin fiyatı oluyor. Bazen çok beğenilen bir ev, sırf fiyatı yüzünden alınamazken bu durum hemen herkesin içinde bir ukde bırakmakta. Ne var ki Alternatif Bank, bu ukdeyi tamamen silmek adına size beğeneceğiniz düzeydeki konutları uygun fiyatlarla sunuyor. 

Alternatif Bank gayrimenkul portföyü, her anlamda büyük bir çeşitliliğe sahip. Farklı illerdeki konutlar, birçok açıdan cezbedici özelliklere sahip. Siz de Alternatif Bank gayrimenkul portföyünü daha yakından incelemek istiyorsanız bankanın resmi gayrimenkul satış sayfası üzerinden hem ilgili satış sitesine hem de tüm listeye  ulaşabilirsiniz. Siteye ulaştıktan sonra ‘’Gayrimenkul İlanları’’ sekmesine tıklayarak satıştaki daireleri inceleyebilirsiniz. Daha önce göz attığınız bir gayrimenkulün ilan numarasına sahipseniz sayfada bulunan arama bölümünü kullanarak o ilana da kolayca ulaşabilirsiniz. Banka, aynı zamanda icralık ev satışında yetkili kurumlarla da çalışmaktadır. Sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak gayrimenkuller hakkında daha fazla detaya ulaşmanız mümkün. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@