Ankara Büyükşehir Belediyesi Arsa Yatırımı İçin Büyük Fırsat İhalesi Düzenliyor!

Ankara'da arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için Ankara Büyükşehir Belediyesi rekor fiyatlarla büyük arsa satış ihalesi düzenliyor.

Yatırım Rehberi 28.08.2019 - 08:01 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Ankara'da arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için Ankara Büyükşehir Belediyesi rekor fiyatlarla büyük arsa satış ihalesi düzenliyor. Birbirinden değerli 19 arsa Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından arsa satış ihalesi ile kapalı zarf usulü ile satışa sunuldu. Detaylar haberimizde...

Kaynak sıkıntısı çektiği iddia edilen Ankara Büyükşehir Belediyesi arsa satış ihaleleri düzenlemeye devam ediyor. Ankara Belediyesi Arsa İhalesi İlanı Yayımladı! 28 Haziran 2019 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan arsa satış ihalesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi birbirinden değerli 19 adet arsayı satışa sundu. Arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere büyük fırsat sunan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden satılık arsalar arasında en ucuz arsa muhammen bedeli 710 bin lira olarak belirlenirken en pahalı arsa satış bedeli ise 33 milyon 253 bin lira olarak ilan edildi. Söz konusu arsa satış ihalesi 12 Eylül 2019 tarihinde Hipodrom Caddesi No:5’deki Belediye Hizmet binasının B-Blok 1.Katında bulunan ENCÜMEN salonunda toplanacak Belediye encümeni tarafından gerçekleştirilecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi arsa satış ihale şartnamesi ise Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı'nı ziyaret eden kişilere gösterilecek. İhale usulü yapılacak olan Ankara Belediye arsa satışı ihalesi için satışa sunulan arsaların büyük bir bölümünün plan amacı konut olarak belirlenirken konut ve hizmet alanı ile özel proje alanı olarak belirlenen plan amaçlı arsalar da ihalede kapalı zarf usulü en yüksek teklif veren hak sahibine satılacak. 

 Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@