Ankara, İstanbul, İzmir! Ziraat Bankası 320 M2 Müstakil Ev 285 Bin TL, 72 Bin Liraya 2+1 Apartman Dairesi Satıyor

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile Ankara, İstanbul ve İzmir'de ucuz ev sahibi olmak, konut yatırımı yapma imkanı sunuldu. Bankadan, icradan satılık evler, ucuz konut ilanları!

Emlak Haberleri 25.12.2021 - 03:00 25.12.2021 - 03:00 Gülcan Özer

İnşaat maliyet endeksi büyük bir hızla yükselmeye devam ederken yaşanan yükseliş konut fiyatlarına zam olarak yansıyor. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir yükselen konut fiyatları ile cep yakarken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler bankadan satılık ev ilanları ile fırsat arıyor. 

Bankadan satılık evler düşük fiyatları ile dikkat çekerken icradan satılık evler için bankalar aynı zamanda düşük faizli konut kredisi desteği de sağlıyorlar. Bu bankalardan biri de Ziraat Bankası olarak öne çıktı. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile Ankara, İzmir ve İstanbul'da ucuz satılık bankadan icradan ev ilanları arayanlara seçenekler sundu. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER ANKARA YAKININDA! 

Ziraat Bankası Satılık gayrimenkuller Keçiören/Ankara yakınında son derece fazla aranırken banka Ankara'da satılık konut, apartman dairesi, müstakil ev, arsa, tarla ve bahçe gibi çok sayıda taşınmaz için ilan yayımladı. Apartman dairesi almak isteyenler için Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ankara için verilen en düşük fiyatlı ilan 72 bin TL oldu. 

ziraat bankası ankara konut satış ilanı

Ankara Beypazarı Ayvaşık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 100 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı ilanda 72 bin TL olarak yer aldı. 

ziraat bankası istanbul konut satışı-1

ZİRAAT BANKASI İSTANBUL SATILIK DAİRE İLANLARI! 

İstanbul için taşınmaz ilanları kapsamında ağırlıklı olarak arsa, tarla ve işyeri ilanları yer alırken bankadan ev almak isteyenler için tek ilan ise İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 123 m2 büyüklüğe sahip olan apartman dairesi için verilen 472 bin 500 liralık fiyat oldu. 

ziraat bankası izmir konut satışı

İZMİR'DE SATILIK MÜSTAKİL EV FİYATLARI KAÇ TL, ZİRAAT BANKASI KAÇ LİRAYA SATIYOR?

Hem 2020 senesinde İzmir'de yaşanan deprem hem de pandeminin etkisi ile İzmir'de müstakil ev fiyatları bu evlere artan talebin artması ile rekor bir yükseliş göstermişti. Türkiye'de konut fiyatları en çok artan illerden biri olan İzmir'de Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanı yayımladı. İzmir'in Bayındır ilçesinde yer alan 320 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstaki evin satış fiyatı ilanda sadece 285 bin TL olarak duyuruldu. Başvurular Ziraat Bankası intengo sitesi üzerinden kabul edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@