Ankara'nın Yeni Fuar Alanı "Akyurt Fuar Alanı" Ne Zaman Açılacak?

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran inşaatı büyük bir hızla devam eden Akyurt Fuar Alanı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

EMLAK HABERLERİ 09.11.2018 - 15:49 15.07.2021 - 00:19 Emlak 365

Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran inşaatı büyük bir hızla devam eden Akyurt Fuar Alanı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve beraberindeki heyet Akyurt Fuar Alanı inşaat alanını ziyaret ederek inşaatın son durumunu yerinde inceledi. Baran yapmış olduğu açıklamasında "ATO olarak Ankara'yı kongre ve fuar turizminde ileri taşımak istiyoruz. Bu yatırımın Ankara için önemini çok iyi biliyoruz." diyerek projenin Ankara'nın hem ticaret hem de turizm hayatına katkı sağlayacağını söyledi. Akyurt Fuar Alanı Ne Zaman Açılacak?Akyurt Fuar Alanı ihalesi sürecini kazanarak inşaatı yapmaya hak kazanan yüklenici firmadan inşaatın durumu hakkında bilgi alan Baran ve beraberindeki heyet şantiyeyi gezdi. Yüklenici firma yetkilileri inşaatta harfiyat çalışmalarının tamamlandığını söyleyerek betonların dökülmeye başlandığı bilgisi verildi. Belirtilen çalışma takviminin ilerisinde devam eden çalışmalar kapsamında Akyurt Fuar Alanı projesinin en geç 2019 yıl sonuna kadar açılacağı bilgisi verildi. Ankara'nın önemli yatırımlarından biri olan fuar alanı tamamlandığı anda Ankara genelindeki fuarlara ev sahipliği yapmaya başlayacak. Haber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@