Anlaşmalı Konut Projeleri İçin 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Ne Zaman Bitecek?

Aralarında Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım ve İş Bankası'nın da yer aldığı 6 banka anlaşmalı konut projeleri için 0.

Anlaşmalı Konut Projeleri İçin 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Ne Zaman Bitecek?

Aralarında Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım ve İş Bankası'nın da yer aldığı 6 banka anlaşmalı konut projeleri için 0.98 faiz oranı ile kredi kullandıracağını açıklamıştı.

Bankaların yapmış olduğu bu açıklama büyük sevinç yaratırken vatandaş 0.98 faiz oranı ile kredi kullanmak için anlaşmalı konut projeleri kampanyaları araştırmaya başladı.0.98 Anlaşmalı Konut Projeleri Hangileri?Her bankanın anlaşmalı olduğu konut projesi değişiyor. Yine bankalar bu listeleri güncelleyeceklerini duyurmuştu ancak henüz bir güncelleme bilgisi gelmedi.İllere Göre 0.98 Anlaşmalı Konut Projeleri Listesiİş Bankası 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı Konut ProjeleriZiraat Bankası 0.98 Faizle Anlaşmalı İnşaat Firmaları / Konut Projeleri ListesiZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi 94 Projeyi Kapsıyor!Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi0.98 Konut Kredisi Kampanyası Ne Zaman Sona Erecek?Kampanyanın başladığı tarihte KONUTDER Başkanı Altan Elmas açıklama yaparak kampanyanın 2 ay boyunca süreceğini açıklamıştı.Yani yapılan bu açıklamaya göre 0.98 konut kredisi kampanyası Ocak ayı sonunda bitmiş olacak. Ocak ayına kadar indirimli konut kredisi kampanyası sayesinde ev almak isteyen kişiler bankalarla anlaşmalı müteahhitler tarafından üretilen konutları indirimli olarak satın alabilecek.Emlak365.com