Artan Konut Fiyatlarına Ziraat Bankası Müstakil Ev Satışları Damga Vurdu! Fiyatlar 100.000'nin Altına Çekildi!

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanlarını güncelledi. Yüzlerce evin yer aldığı listede müstakil evler 100.000 TL'den az fiyatlara satılıyor. İşte Ziraat Bankası müstakil ev ilanları.

Emlak Haberleri 07.03.2022 - 17:05 07.03.2022 - 17:05 Büşra Uluşen

Konut fiyatları tüm illerde artmışken hem ev satın almak hem de pandemi nedeniyle izole bir yaşam sürmek isteyenler müstakil ev satışlarını takip ediyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanlarını güncellerken birçok müstakil eve de yer verdi. 

Ziraat Bankası, kendi mülkiyetinde bulunan gayrimenkulleri piyasanın çok altında fiyatlar ile satışa çıkarıyor. Satış ilanında müstakil ve köy evi arayan birçok kişiye hitap eden gayrimenkuller bulunuyor. Üstelik bu gayrimenkuller 100 bin TL'nin altında satılıyor. 

ZİRAAT BANKASI 100 BİN TL'NİN ALTINDA MÜSTAKİL EVLER SATIYOR!

2020 yılından bu yana salgın endişesi nedeniyle müstakil evlerde oturmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Günümüzde satılık konut fiyatları dahi cep yakarken sahibinden müstakil ev almak da oldukça masraflı bir hale geliyor. 

İşte tam burada Ziraat Bankası'nın gayrimenkul ilanları devreye giriyor. Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları kapsamında Türkiye'nin birçok ilinde 100 bin TL'den az miktarlarda müstakil ev satışını başlattı. 

ziraat gayrimenkul

Ziraat Bankası'nın müstakil ev ilanları incelendiğinde Konya / Hadim / Bademli'de yer alan 293 m2 alana sahip müstakil ev göze çarpıyor. Bu ev sadece 76 bin 500 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor. 

İkinci ilanda Afyonkarahisar Sinanpaşa ilçesi Kayadibi Köyü'nde 220 m2 müstakil ev yer alıyor. Bu taş ev de 77 bin TL'ye satılıyor. 

Üçüncü ilanda sözü edilen taşınmaz Trabzon Vakfıkebir Köprücek mahallesinde bulunuyor. Fotoğrafta görülen iki katlı taşınmazın hissesi 77 bin TL başlangıç bedeliyle satışta.

ziraat gayrimenkul 2

Bu listede yer alan bir diğer ev ise Konya Hadim Bademli ilçesinde 204 m2 alana sahip müstakil ev 80 bin TL fiyat ile satışa çıkarıldı. 

Diyatbakır Dicle Yeşilsırt mahallesinde yer alan kargir evin de alanı 168 m2 olmakta ve 90 bin TL'ye satılmaktadır. 

ziraat gayrimenkul 3

Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları içerisinde yer alan müstakil evlerden 100 bin TL altında olan bir diğer konut ie Çorum ilinde bulunuyor. İskilipğ Kaleboğazı'nda yer alan avlulu ahşat ev 128 m2 kare alan genişliğinde ve 80 bin TL başlangıç bedeliyle alıcıların beğenisine sunuluyor. 

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan gayrimenkul ilanları için belirtilen bedeller başlangıç bedelidir. Bu bedellerin üzerine en yüksek teklifi yapan kişi evin sahibi olacaktır. Eve başka bir talip çıkmaması ve teklif vermemesi durumunda ise eve teklifi veren ilk kişi sahip olacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@