Bakan Kurum "Yaşam Kalitesini Yükseltecek Dev Projeler Üretiyoruz"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum il gezileri kapsamında dünkü programını Konya ve Karapınar ziyaretlerine ayırdı ve önemli açıklamalarda bulundu.

EMLAK HABERLERİ 30.03.2019 - 11:34 15.07.2021 - 00:16 Emlak 365

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum il gezileri kapsamında dünkü programını Konya ve Karapınar ziyaretlerine ayırdı ve önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Murat Kurum yapmış olduğu açıklamalarında vatandaşların yaşam kalitesini yükseltecek yeni projeleri hayata geçirdiklerini söyleyerek yatırım miktarını artıracaklarını söyledi. Karapınar Belediye Düğün Salonu'nda toplanan vatandaşlara hitap eden Bakan Kurum yaptıkları yatırımları anlatırken bundan sonra da yatırımlara devam edeceklerini ve yaşam seviyesini yükseltecek yeni projelere imza atmaya devam edeceklerini söyledi. Bakan Kurum "Dev Projelere Devam Edeceğiz"Murat Kurum yapmış olduğu açıklamasında "Tüm hızıyla, tüm kararlılığıyla, dev projeleriyle, dev yatırımlarıyla vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalara devam ediyoruz. Milletimizle, Konya ile Karapınar ile yürüyoruz. Aşkla yürüyen yorulur mu, yorulmaz. Yorulmadık, yorulmayacağız. Sizlere hizmet etme aşkıyla gece gündüz çalışacağız inşallah" diyerek yeni projelerin süreceği bilgisini paylaştı. Türkiye'nin Önü Açılıyor!Bakan Kurum "Şunu gördük; kutlu yürüyüşümüz, Cumhur İttifakı'yla ülkemizin her noktasında kusursuz bir şekilde ilerliyor. Şunu herkes bilsin, Cumhur İttifakı bir arka oda ittifakı değildir. Bu kutlu ittifak, birilerinin kirli ittifakı gibi, kapalı kapılar ardında, pazarlıklarla, hesaplarla, bir masa etrafında kurulmadı. Cumhur İttifakı, 15 Temmuz gecesi, devletimizin bekası, milletimizin birliği ve beraberliği, bayrağımız için, ezanlarımız için kuruldu. İnşallah bu ittifak 2053'ün, 2071'in temellerini atacak ve ilelebet devam edecek.Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli, kurulan tuzakları birer birer bozarak, Türkiye'nin önünü açıyorlar, beka mücadelesine önderlik ediyorlar. Hamdolsun, gittiğimiz her yerde olduğu gibi Karapınar'da da milletimiz teveccühünü gösteriyor. Net bir şekilde 31 Mart'ı müjdeliyor. Biz Cumhur İttifakı'nı kurarken, CHP de illet ve zillet ittifakını kurdu. Ne kadar adam varsa birleştiler ve terör örgütünün siyasi uzantısıyla kol kola girdiler. Karapınar bu kirli ittifaka cevabını sandıkta net bir şekilde verecektir. Bundan hiçbir şekilde şüphemiz yok" dedi.Emlak365.com 
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@