Bankadan Satılık Müstakil Ev! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank, Garanti Bankası

Müstakil evlere olan ilgi artarken ucuz ev sahibi olmak için bankaların icradan satılık evler ihale ilanları büyük fırsat sunuyor. Bankadan ev almak isteyenler için ucuz müstakil ev ilanları!

Emlak Haberleri 01.09.2021 - 15:13 01.09.2021 - 15:21 Gülcan Özer

Koronavirüs salgını döneminde müstakil evlere olan ilgi katlanarak artarken yaşanan talep artışı konut fiyatlarına zam olarak yansıdı. Bahçeli ve müstakil ev fiyatları rekor oranda zamlanırken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin talepleri bankalardan satılık müstakil evler için verilen ilanlara kaydı. 

Bankaların normal fiyatlarla kıyaslandığında çok daha düşük fiyatlarla satmış oldukları konutlar için yoğun talep oluşurken sadece 24 bin liradan başlayan fiyatlarla müstail ev alma imkanı sunuldu. Bankalardan satılık müstakil ev ilanları için Denizbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından verilen ilanlar ve satış fiyatları! 

ZİRAAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI! 24 BİN LİRAYA 218 METREKARE BAHÇELİ TAŞ EV SATIŞTA

Sahip olduğu aktif büyüklükle Türkiye'nin en büyük bankası olan ve devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satışa sunmuş olduğu taşınmazlar için belirlediği fiyatlarla dikkat çekiyor. Banka son derece ucuz fiyatlarla satış yaparken en düşük müstakil ev fiyatı ise 24 bin lira olarak uygulanıyor. 

ziraat-bankası-satılık-müstakil-ev-ilanları-1-eylül

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup başvurularda Ziraat Bankası şubeleri üzerinden belirlenen teminat tutarının yatırılması ile alınan kullanıcı adı ve şifresi ile bankanın aynı sitesi üzerinden teklif vermek sureti ile yapılmaktadır.

VAKIFBANK SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI! 41 BİN LİRAYA 244 M2 MÜSTAKİL EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU...

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank tarafından da son derece düşük fiyatlarla bankadan satılık ev ilanları yayımlanıyor. Bankadan satılık müstakil ev almak isteyen kişilere hitap eden kampanyalar kapsamında en düşük konut fiyatı 41 bin liradan başlıyor. 

vakıfbank-satılık-müstakil-ev-ilanlar-ı

Vakıfbank satılık gayrimenkuller için başvurular Vakıfbank İntengo Com adresi üzerinden kabul edilmekte olup resmi internet sitesi üzerinden teklif vermek için ilk olarak Vakıfbank şubeleri üzerinden talep edilen teminat tutarının yatırılması ve sisteme giriş için verilecek olan şifrenin alınması gerekmektedir.  

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKULLER VE MÜSTAKİL EV İLANLARI! DENİZBANK'TAN NASIL EV ALINIR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank, bankadan satılık müstakil ev ilanları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bankanın satışa sunduğu taşınmazlar kendi sitesi üzerinden duyurulmakta olup resmi siteye giriş yapmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ...

denizbank-satılık-müstakil-ev-ilanı-1-eylül

Yayımlanan ilanlar kapsamında çok sayıda apartman dairesi, müstakil ev, tarla, arsa, bahçe ve dükkan satışa sunulurken müstakil evler için verilen en düşük satış ilanı 148 m2 ev için belirlenen 100 bin TL oldu. 

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 47 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA GARANTİ BANKASI'NDAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, BANKADAN NASIL EV ALINIR?

Garanti Bankası tarafından satışa sunulan gayrimenkuller Tapu Com adresi üzerinden yayımlanırken burada yer alan ilanların her biri için yanda açılan iletişim bilgilerinin doldurularak beni ara butonuna basılması yeterlidir. 

garanti-bankası-satılık-müstakil-ev-ilanı

Bu sayede fiyat teklifi vermek istediğiniz konutun satışı için yetkili olan banka görevlisi belirtmiş olduğunuz iletişim numarası üzerinden sizi arayarak irtibata geçecek ve satış süreci hakkında detaylı bilgilendirmede bulunacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@