Bankaların Konut Stoku Patladı! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 2020 Bankalardan Ucuz Satılık Ev İlanları İle Ekspertiz Ücretsiz, Masrafsız 0.79 Faiz Oranı İle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Bankaların konut stokları patlama noktasına gelirken riski yükselen bankalar konut stokunu eritmek için deyim yerindeyse sudan ucuz fiyatlarla ev satışlarına başladı.

Emlak Haberleri 25.02.2020 - 17:10 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Bankaların konut stokları patlama noktasına gelirken riski yükselen bankalar konut stokunu eritmek için deyim yerindeyse sudan ucuz fiyatlarla ev satışlarına başladı. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Emlak Katılım Bankası ve Garanti Bankası gibi çok sayıda banka ellerindeki stoku sıfırlamak için konut fiyatlarına indirim yaparken aynı zamanda dosya masrafsız, ekspertiz ücreti olmadan 0.79 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı sunarak 180 ay taksitle satış yapıyor. Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! Bankalardan satılık kelepir daire ilanları haberimizde...

Son dönemde ekonomide bozulan çarklar en çok finans sektörünü vurdu. Bankalar alacaklarını tahsil etmekte zorlanırken vatandaş kredi borcunu ödemede sıkıntılar yaşadı. Durum böyle olunca bankaların satılık konut stoku da adeta patlama yaşadı. Yaşanan sorunların ardından bankalar konut stoklarını eritmek için satılık konut ilanları için yeniden indirime gitti. ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL 2020 İLANLARI Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "Bankamız tarafından satışa çıkarılan gayrımenkuller için Bankamızda kullandırılan konut kredilerinde tahsis ücreti alınmamaktadır ve ekspertiz ücretinden muaftır" ifadeleri ile 1382 adet satılık gayrimenkul ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda bankadan ev satın almak isteyen kişilere yönelik olarak 180 ay vadeli yüzde 0,79 faiz oranı ile konut kredisi desteği de sağlanacağı, kredi başvurusu yapan kişilerden hem dosya masrafı hem de konut kredisi ekspertiz ücreti alınmayacağı bilgilerine yer verildi. Sadece 7 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan ev ilanları için başvurular Ziraat Bankası şubeleri üzerinden alınan şifre ile internetten yapılacak. 

VAKIFBANK SATILIK EVLER VE GAYRİMENKULLER İÇİN 2020 İLANLARI Bir diğer devlet bankası olan Vakıfbank'ta yine ucuz fiyatlarla konut satışı yapıyor. Banka satışa sunduğu tüm taşınmazlar için Vakıfbank Banak Gayrimenkulü konut kredisi kampanyası ile 0.99 faiz oranı ile 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sunuyor. Vakıfbank internet sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlara teklif vermek isteyenlerin kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine başvuruda bulunarak taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalaması gerekmektedir. 

Vakıfbanktan satılık evler için en düşük fiyat 14 bin liradan başlarken Bilecik Merkez'de yer alan apartman dairesi için 14 bin liralık satış fiyatı bulunuyor. HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER VE UCUZ EV İLANLARI 2020Halkbank satılık gayrimenkul ilanları bankanın Halkbank Gayrimenkul Com Tr isimli sitesinden verilmektedir. Banka elinde bulunan taşınmazları düşük fiyatlarla satışa sunarken aynı zamanda taksitle ev sahibi olmak isteyen kişiler için 180 ay vadeli 0.99 faiz oranı ile konut kredisi desteği de sunuyor. Halkbank Gayrimenkul sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruda bulunarak ev sahibi olmak isteyen kişilerin yine ilk olarak Halkbank şubeleri üzerinden konut peşinatı tutarını yatırarak şifre almaları gerekiyor. 
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@