Beklenen Büyük Müjde Geldi, Konut Fiyatları Yüzde 20 Düşürüldü!

Konutta bahar rüzgarı tüm hızı ile esmeye devam ediyor. Birbiri ardına gelen müjdelere yenisi eklendi. İlk defa dün açıklanan konut fiyatlarına indirim müjdesi bugün resmiyet kazandı. Konut fiyatları yüzde 20 düştü. 

Emlak Haberleri 15.05.2018 - 10:51 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Konutta bahar rüzgarı tüm hızı ile esmeye devam ediyor. Birbiri ardına gelen müjdelere yenisi eklendi. İlk defa dün açıklanan konut fiyatlarına indirim müjdesi bugün resmiyet kazandı. Konut fiyatları yüzde 20 düştü. 

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan GYODER, İNDER ve KONUTDER konut fiyatlarını yüzde 20 oranında indirdiklerini duyurdu.İndirim Bugün İtibari İle Geçerli Olacak GYODER, İNDER ve KONUTDER temsilcilerinin ortak düzenlediği basın toplantısı ile duyurduğu kampanya kapsamında bugünden itibaren bu 3 firma tarafından üretilen projelerde konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapılacak. Düzenlenen konutta indirim kampanyası 15 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.40 Firma KatıldıKonut fiyatlarına indirim kampanyası için ilk etapta bu 3 kuruluşun çatısı altında üretim yapan 40 firma katıldı. KONUTDER Başkanı Altan Elmas yapmış olduğu açıklamada indirim kampanyasının kısa süreli olarak yapılacağını ve başvuruların 15 Haziran tarihinde sona ereceğini söyledi. Bu süre zarfında kampanyaya katılan indirimli satış yapılacak konut projeleri üzerinden alım yapacak olan kişilere normal satış fiyatları üzerinden yüzde 20 oranında indirim yapılacak.Ucuz Konut Sahibi Olabilirsiniz Konut kredisi faiz oranlarında indirim, tapu harcı indirimi ve konut fiyatlarında indirim fırsatları ile şimdi ev almanın en doğru zamanı gibi görünüyor. Konut alan kişiler büyük oranda fiyat avantajından yararlanırken 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranları indirimli konut kredisi veren bankalar tarafından yüzde 0,98 olarak uygulanıyor.Konut alan kişilerin ödedikleri tapu harcı oranı ise binde 20 yerine binde 15 seviyesine çekilmiş durumda. Son yapılan konut fiyatlarına yüzde 20 indirim ile beraber yaşanan avantaj çok daha yüksek seviyeye çekilmiş durumda. Kampanyaya katılan indirimli konut projeleri gün içerisinde emlak365.com sitemiz üzerinden açıklandıkça duyurulacaktır.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@