Belediye Başkanı 'Proje Yapmadılar' Dedi: Ali Kurt KİPTAŞ'ın Projelerini Kanıtlarla Sundu!

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Ümraniye Belediye Başkanı'nın 'yapmadılar' dedikleri projeleri nasıl bir bir gerçekleştirdiklerini kanıtladı.

Emlak Haberleri 29.01.2022 - 13:15 29.01.2022 - 13:15 Büşra Uluşen

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, sosyal medya hesabından KİPTAŞ projelerine ilişkin bir video paylaştı. Başlığında KİPTAŞ projelerine ilişkin yalanlar ve gerçekler cümlesi geçen video oldukça dikkat çekti.

'' BU HENÜZ BAŞLANGIÇ ''

 

Genel Müdür Ali Kurt, paylaşımı için geçmişte İBB Meclisi'nin desteğiyle iş yaptıklarının altını çizerek '' Geçmişte İBB Meclisi'nin desteği ile iş yapan KİPTAŞ varken, şimdi İBB Meclisi'nin ve yerel siyasetin tüm engellemelerine rağmen iş üreten, çok kısa sürede dönüşüm projelerinin temelini aran şeffaf bir KİPTAŞ var. Bu henüz başlangıç'' ifadelerine yer verdi. 

Ali Kurt'un sosyal medya paylaşımı şu şekilde:

ali kurt

'' BİR TANE PROJEDE İMZASINI GÖSTERİN! ''

Ali Kurt'un yayımladığı videoda Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'ın bir televizyon programındaki görüntüleri yer alıyor. Görüntülerde İsmet Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alarak;

'' Ben KİPTAŞ'ta 20 sene kaldım, 2.5 senedir belediye başkanısın bu şehrin. Bana göstersin bir tane kentsel dönüşüm projesine imza attı mı? Bana kendisi diyordu Beylikdüzü'nde 3 bin hanelik bir yer var, çalıştık biraz yapamadık. Sen 2.5 senedir buradasın sen Gürpınar'da bir yer vardı yaptın mı? '' sözlerinin ardından KİPTAŞ'ın gerçekleştirmiş olduğu projeler gösterildi. 

Ali Kurt'un 'Yalanlar ve gerçekler' başlığı ile yayımladığı videoda, Eyüpsultan'da 664 konut,, 14 ticari birim, 1 kreş; Bağcılar'da 250 konut, 1 kreş; Güngören'de 150 konut, 14 ticari birim, Beylikdüzü'nde 504 konut, 14 ticari birimin projelerini gerçekleştirdikleri örnekler sergilendi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@