Belediyeden Kiralık Dükkan İhaleleri! İş Yeri Açacaklara Aylık Kira Parasına Yıllık Kiralama Hakkı

Belediyelerin kiralık dükkan, işyeri ihale ilanları yenilendi. Kasım ayının ilk haftası itibariyle çok sayıda şehir için yayımlanan duyuru sayısı 116 oldu.

Emlak Haberleri 04.11.2021 - 17:09 04.11.2021 - 17:10 Mustafa KARAGÖZ

Kurumların kiralık ihale ilanları kapsamında yayımlanan güncel ilan sayıları 116. Ancak bu rakam 116 farklı kurumun yayımladığı ihale ilanını gösteriyor. Bazen bir belediye yada devlet kurumu tek ilan ile 100'den fazla işyeri kiralanacağını ve her bir işyeri için ayrı ayrı ihale düzenleneceğini duyurdu. 

KASIM AYI KİRALIK İŞYERİ İHALE İLANLARI YAYIMLADI

Kasım ayına kiralık işyeri ihale ilanları bir bir yayımlanmaya başladı. Pazartesi gününden bu zamana kadar yayımlanan ilan sayısı çok fazla olurken emlak365.com olarak güncel ilanları şehir şehir listeledik. 

Kendi işini kurmak isteyecekler için çok uygun fiyatlarla işyeri kiralama olanağı sağlayan duyurular Türkiye'nin çok farklı il ve ilçeleri için geçerli. İşte kiralık işyeri ihale ilanı yayımlanan şehirler, kurumların ön bilgilendirme açıklamaları ve diğer detaylar. 

KASIM AYI GÜNCEL DUYURULARI

Aşağıda yer alan ihale ilanları son yayımlanan duyurudan başlamak üzere sıralandı. Ayrıca 116 ilanın tamamını tablo olarak paylaşamıyoruz. Ancak tüm ihale ilanlarına basın ilan kurumunun internet sayfasından ulaşabilirsiniz. 

kasım 2021 kiralık işyeri ihale ilanları 4kasım 2021 kiralık işyeri ihale ilanları 3kasım 2021 kiralık işyeri ihale ilanları 2kasım 2021 kiralık işyeri ihale ilanları 1

Belediyeden dükkan kiralamak için ihalelere katılım şart. İhalelere katılmak için ise belediyelerin emlak yada ihale birimlerinden ihale şartnamesi alınması şart. Belediyeler hazırladıkları ihale şartnamesinde satışlara dair tüm ayrıntıları isteklilere aktarıyor. Belediyeler başvuru için ödenecek geçici teminat bedelini, ihale başvuru evraklarını, ihale tarih saat adresini ve ihaleye dair detayları şartnamede bildirirler. 

İhale şartnamesi belediyelerden ücretsiz görülebilir ve incelenebilir. Ardından ihalelere başvuru yapmak isteyecekler ihale şartnamesini belediyeden cuzi bir ücret karşılığında alacaklar. 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

İhaleye katılan ve kiralama hakkı elde eden isteklilere bazı belediyeler özel ödeme seçenekleri sunulur. Ödemelere dair seçenekler yine belediye tarafından hazırlanan şartnamesinde isteklilere ilan eder. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@