Bodrum'da Mühürlenen 8 Proje Hangileri? İşte Mühürlenen Projelerin İsimleri!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum dün yapmış olduğu açıklamasında kıyı bölgelerinde yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söylemiş ve 8 projeyi mühürlediklerini duyurmuştu.

EMLAK HABERLERİ 21.08.2019 - 13:55 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum dün yapmış olduğu açıklamasında kıyı bölgelerinde yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söylemiş ve 8 projeyi mühürlediklerini duyurmuştu. İşte mühürlenen projelerin listesi!

Mühürlendiği duyurulan projeler büyük merak konusu uyandırırken milyon dolarlık projlelerin de yer aldığı mühürlenen projelerin listesi yayımlandı. Hepsi Tek Tek Yıkılacak! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum dün yapmış olduğu denetimlerin ardından "Muğla'da 100 eleman sahada gezdi. 8 projede imara aykırılık tespit edildi ve mühürledi. Firmalara tebligatlar yollanacak ve 1 ay süre verilecek.Eğer kendileri aykırılıkları gidermezse biz valilikler aracılığıyla re'sen yıkım yapacağız. Bu doğal güzellikler içinde fütursuzca yapılan işlere izin vermeyiz" diyerek imara aykırı olan tüm yapıların istisnasız olarak yıkılacağını duyurmuştu. Mandarin Oriental Projesinde Yaşam Başlamıştı!Mühürlenen çok sayıda proje arasında yaşamın başladığı Mandarin Oriental projesinin de yer alması büyük şaşkınlık yarattı. Projelerin büyük bir bölümü inşaat halinde bulunurken sadece Mandarin Oriental projesinde yaşam başlamıştı. Diğer projelerde de inşaat büyük oranda tamamlanmış durumda bulunuyor. Projelerin tümünde ise en geç teslim tarihi 2020 olarak belirlenmiş durumda. İşte Bodrum'da Mühürlenen Projelerin Listesi! 1. Aksoy Holding Tarafından Yapılan Epique İsland Projesi 2. Besa İnşaat Tarafından Yapılan  The Bo Viera Bodrum Projesi 3. Mesa İnşaat Tarafından Yapılan Mesa Gölköy Projesi 4. Nef İnşaat Tarafından Yapılan Reserve Yalıkavak Projesi 5. Varyap İnşaat Tarafından Yapılan Yalıkavak Residence Projesi 6. Astay Gayrimenkul Tarafından Yapılan Four Seasons Projesi 7. Astaş Holding Tarafından Yapılan Mandarin Oriental Projesi 8. Deniz GYO Tarafından Yapılan Le Chic Gümbet Projesi  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@