Borçları Nedeni İle İcradan Satılan Les Ottomans Hotel'i Kim Satın Aldı?

Bir dönem Galatasaray Başkanı olarak görev alan ünlü iş adamı Ünal Aysal ile Ahu Kerimoğlu Aysal'a ait olan Les Ottomans Hotel icradan satıldı.

EMLAK HABERLERİ 18.11.2019 - 13:10 15.07.2021 - 00:12

Bir dönem Galatasaray Başkanı olarak görev alan ünlü iş adamı Ünal Aysal ile Ahu Kerimoğlu Aysal'a ait olan Les Ottomans Hotel icradan satıldı. Peki, Hotel Les Ottomans 'ı kim aldı?

Bir süredir borçları ile gündemde olan Ünal Aysal'a ait olan Hotel Les Ottomans icra yolu ile satıldı. Hotel Les Ottomans Kime Satıldı?Özel bir bankaya olan borçları nedeni ile sıkıntılı günler yaşayan Galatasaray Spor Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal ve Ahu Kerimoğlu Aysal'a ait olan Muhsinzade Mehmet Paşa Yalısı Hotel Les Ottomans icra yolu ile satışa çıkarılmıştı. Ortaköy'de yer alan yalının satışı gerçekleşti. İcradan 440 milyon liralık bedel ile icra yolu ile satışa çıkarıldığı iddia edilen otelin icra kanalı ile satışı tamamlandı. 3 Aralık tarihinde gerçekleştirileek olan düğün töreni ile otelin kapanışı yapılacak. Patronlar Dünyası tarafından yapılan habere göre otelin satışı tamamlanırken ünlü oteli Kazar bir milyardere ait olduğu belirtien GSS Turizm şirketi satın aldı. Daha Önce Katarlılar Talip Olmuştu! Söz konusu otele daha öncede Katarlıların talip olduğu açıklanmıştı.Ünal Aysal otelin icra yolu ile satışının engellenmesi amacı ile konkordato talebinde bulumuştu. Ancak ne yazık ki otelin satışını engellemek adına yapılan tüm girişimlere rağmen İstanbul'un en değerli taşınmazları arasında yer alan otel icra kanalı ile satıldı. Emlak365.com  


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@