Bu Fırsat Kaçmaz, Koşan Alıyor! Vakıfbank 12 Bin TL'ye Arsa, 39 Bin TL'ye Ev, 60 Bin TL'ye 2. El Araba Satıyor

Bankalardan satılık ev, arsa ve ikinci el arabalara çok büyük bir ilgi devam ediyor. Vakıfbank kelepir fiyatına gayrimenkul ve araç satışları yapıyor.

Bu Fırsat Kaçmaz, Koşan Alıyor! Vakıfbank 12 Bin TL'ye Arsa, 39 Bin TL'ye Ev, 60 Bin TL'ye 2. El Araba Satıyor

Türkiye'de gayrimenkul ve ikinci el otomobil satın almak isteyenler yüksek fiyatlardan dolayı bu isteklerini ertelemek zorunda kalabiliyorlar. Ancak yine de uygun fiyatlarla hem gayrimenkul satın almak hem de ikinci el otomobil almak mümkün olabiliyor.

UYGUN FİYATLARLA GAYRİMENKUL ALINABİLİR Mİ?

Farklı satış alternatifleri kullanılarak uygun fiyatlarla hem gayrimenkul yatırımı yapmak hem de ikinci el otomobil sahibi olmak zor değil. Ancak bunun için kapsamlı bir araştırma yapılması gerekiyor. Bankaların gayrimenkul ve araç sdatış ilanlarını kapsamlı bir şekilde araştırıp teklif veren vatandaşlar piyasada bulamayacakları fiyatlarla ev, arsa ve ikinci el otomobil satın alabiliyorlar.

VAKIFBANK'TAN EV, ARSA, ARABA SATIŞI

Vakıfbank da gayrimenkul ve ikinci el araba satışı yapan bankalar arasında bulunuyor. Vakıfbank'ın ipotekli krediler karşılığında mülkiyetine geçen ev, arsa ve ikinci el arabaların nakite çevrilmesi için satılıyor. Bundan dolayı da fiyatlar oldukça düşük tutulabiliyor. Bir de teklif yapan sayısı az kalınca kelepir fiyatlarla satışlar gerçekleşiyor.

VAKIFBANK'TAN YOK FİYATINA EV SATIŞI

Vakıfbank'ın ev satış ilanları incelendiğinde dikkat çeken bazı fiyatlar ve evler ön plana çıkıyor. Şu andaki aktif ev satış ilanlarına göre Vakıfbank'tan 39 Bin TL fiyatla ev satışı yapılabiliyor. Bu evin Osmaniye'de bulunduğu bildirildi.

Vakıfbank bu evin yanında yine farklı illerde uygun fiyatlarla da ev satışı yapıyor. Mardin'de 57 Bin TL'ye, Ardahan'da 57 Bin TL'ye konut da satılıyor. Bunların yanında farklı illerde çok sayıda uygun fiyatlı konut satışı yapılıyor.

vakıfbank ev satış ilanları

VAKIFBANK'TAN KELEPİR ARSA SATIŞI

Vakıfbank uygun fiyatlarla arsa – tarla satışı da yapıyor. İllere göre değişiklik gösteren satış ilanları ile arsa yatırımı için vatandaşlara önemli fırsatlar veriliyor. Altif satış ilanlarına bakıldığı'nda Vakıfbank'ın Denizli'de 12 Bin TL'ye arsa satışı yaptığı görülüyor.

Diğer şehirlerde de her bütçeye uygun arsa satışları yapılmaya devam ediliyor. Bu arsa satışlarını değerlendiren vatandaşlar önemli bir arsa yatırımı yapabiliyorlar. Arsa satış ilanlarını inceleyen herkes için uygun bir arsa fiyatı mutlaka bulunabiliyor.

vakıfbank arsa satış ilanları-2

VAKIFBANK DÜŞÜK FİYATLI İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞI

Vakıfbank'tan ikinci el otomobil satışı da yapılıyor. Buna göre 60 Bin TL'ye ikinci el araç almak mümkün. 2014 model Citroen Nemo 60 Bin TL'ye satılıyor. 2011 model Ford Focus ise 110 Bin TL'ye satılıyor. 2012 model Renault Fluence için ise belirlenen satış fiyatı 100 Bin TL oldu.

vakıfbank aaba satış ilanları

Vakıfbank'ın hem gayrimenkul hem de araç satış ilanları resm iinternet sitesi aracılığı ilan ediliyor. Bu ilanları değerlendiren vatandaşlar kelepir fiyatlarla mülk edinip araç sahibi olabiliyorlar.

SONRAKİ HABER