Bu Fiyatı Kaçıran Dizlerini Döver! 23 Bin TL Peşinat Vereni Vakıfbank Aylık 985 TL Taksitle 2+1 Daire Sahibi Yapacak

Rekora koşan ev fiyatlarına kamu bankaları darbe vurdu. TOKİ ile yarışan kelepir konut fiyatları ile Vakıfbank müşterilerini ev sahibi yapacak kampanyayı duyurdu. Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller!

Emlak Haberleri 05.04.2022 - 14:25 05.04.2022 - 14:31 Gülcan Özer

Ev sahibi olmak isteyen kişiler yükselen konut fiyatları nedeni ile mağdur olurken ucuz konut arayan kişilere aradıkları fırsatı Vakıfbank surdu. Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları için beklenen Nisan ayı ilanlarını yayımladı. Konut sektörüne şok etkisi yaratacak fiyatlarını açıklayan Vakıfbank, peşin parası olmayan müşterilerine 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlayacağını duyurdu. 

Vakıfbank ucuz konut satışı ilanları kapsamında Nisan ayında Türkiye genelinde çok sayıda kelepir satılık ev satışa çıktı. Mülkiyeti Vakıfbank'a ait olan apartman dairesi, yazlık, bahçeli köy evi ve müstakil ev ilanları emsal fiyatlarının yarısının bile çok daha altına olmayacak fiyatlarla en yüksek teklif verene satılacak. 

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: VAKIFBANK'TAN KELEPİR APARTMAN DAİRESİ İLANLARI! 

Yükselen konut fiyatları nedeni ile vatandaşlar ev sahibi olmakta zorlanırken konut sektöründe krize neden olan fiyatlara kamu bankaları darbe vurdu. Devlet bankaları ellerinde bulunan konutları ucuz fiyatlarla satışa sunarken Vakıfbank yayımladığı ilan ile büyük yankı uyandırdı. 

müstakil ev vakıfbank ilanları

Bankanın satışa sunduğu bahçeli ev fiyatları 91 bin liradan başlarken Kütahya'da yer alan 281 m2 büyüklüğe sahip olan iki katlı müstakil ev için talep edilen satış fiyatı ise 103 bin TL olarak yer aldı. 

apartman ilanları

Apartman dairesi almak isteyen kişiler için ise Vakıfbank tarafından talep edilen fiyat 83 bin TL olarak yer alırken en üst kat daire için 23 bin TL peşinatı veren kişiler geriye kalan 60 bin TL için konut kredisi çekebilecekler .

vakıfbank banka gayrimenkul kredisi

Vakıfbank banka gayrimenkulü konut kredisi paketinde yüzde 1,29 faiz oranı ile 120 aya kadar vadeli konut kredisi çekilmesine olanak sağlanıyor. 

vakıf konut kredisi hesaplama

Bu paketten yararlanarak 60 bin TL konut kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 985,72 TL olarak gerçekleşecek. Yani sadece 23 bin TL peşinat ve aylık 985 TL taksit ödeyen kişiler bankadan ev sahibi olacaklar. 

vakıfbank-manşet

VAKIFBANK'TAN SATILIK APARTMAN DAİRESİ NASIL ALINIR, BANKADAN SATILIK EV ALINIR MI?

Bankalardan satılık ev ilanları için Vakıfbank ilanları Vakıfbank İntengo internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup ilk teklifi vermeden önce banka şubesine giderek ilanda belirtilen teminat tutarını yatırarak siteye giriş şifresi alınması yeterlidir. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@